2018 01 10

Rungtynių pabaigoje buksavęs „Nevėžis“ krito Vengrijoje

Kėdainių „Nevėžio“ (1/1) komanda FIBA Europos taurės antro etapo J grupėje patyrė pirmą pralaimėjimą ir svečiuose 79:85 (20:19, 12:17, 31:25, 16:24) nusileido Kormendo „Egis“ (1/1) klubui.
LKL rungtynės Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Kėdainių „Nevėžis“
LKL rungtynės Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Kėdainių „Nevėžis“ / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Kone visų rungtynių metu komandos žengė pernelyg neatitoldamos viena nuo kitos. Jei antrajame kėlinyje „Nevėžis“ kiek pirmavo, tai vėliau „Egis“ perėmė iniciatyvą ir po didžiosios pertraukos buvo priekyje 46:38.

„Nevėžis“ greitai persvėrė rezultatą, tikslą pasiekė ir toli metimai, o ir Vaidotas Volkus pasižymėjo dėjimu – 63:61. Kėdainių klubas sėkmingai pirmavo ir ketvirtajame kėlinyje (77:70), bet prastai sužaidė mačo pabaigą.

Šeimininkai sumetė 11 taškų iš eilės ir likus 36 sekundėms buvo priekyje 81:77, o į V.Volkaus metimą „Egis“ atsakė lengvais taškais baudų metimais – 83:79.

Po pertraukėlės Valerijus Lichodejus prametė tolimą metimą, o vėliau prasižengė. Progų varžovai nepaleido, o „Nevėžis“ liko nebeišsigelbėjęs.

„Nevėžiui“ šiose rungtynėse negalėjo padėti susirgęs Tadas Sedekerskis ir traumas besigydantis J.Tamulis ir R.Stumbris.

„Noriu padėkoti vyram, visi šiandien buvo kovotojai. Padarėme kelias absoliučiai kvailas klaidas. Taip pat, šiandien buvo rotacijos stoka mūsų komandoje“, – teigė „Nevėžio“ komandos vyr. treneris Ramūnas Cvirka.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 22, Valerijus Lichodejus 19, Vaidotas Volkus 10, Gintautas Matulis 8, Jamesas Woodardas ir Mauro Veljačičius – po 6.

„Egis“: Justinas Tuoyo 20, Ericas Fanningas 17, Csaba Ferenczas 16, Akosas Halaszas 15.