Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2017 01 02

S.Jasaitis sužaidė geriau už M.Kalnietį, bet laimėjo pastarojo klubas

Pirmadienį Italijos krepšinio lygoje vyko dviejų lietuvius savo gretose turinčių komandų rungtynės. Lyderis Milano „Emporio Armani“ (12-2) namuose po atkaklios kovos 88:84 (16:23, 34:24, 25:18, 13:19) įveikė vieną autsaiderių Pezaro „Consultinvest“ (4-10) komandą.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame ketvirtyje svečiams pavyko išgąsdinti Milano krepšininkus, o prie to labiausiai prisidėjo visus tris tritaškius pataikęs Simas Jasaitis. Tačiau per likusį laiką „Emporio Armani“ įrodė savo pranašumą.

Iš viso puolėjas per 27 minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvit., 3/4 trit.), atliko du rezultatyvius perdavimus, 4 sykius prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Donatas Zavackas žaidė 14 minučių ir įmetė 4 taškus (1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį, dukart prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis nugalėtojams per 21 minutę pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

„Emporio Armani“: M.Mačvanas 19 (9 atk. kam.), D.Pascolo 15 (8 atk. kam.), J.McLeanas 13 (9/11 baud., 8 išprov. praž.), A.Abassas Abassas, S.Fontecchio 10.

„Consultinvest“: J.Jonesas 29 (10/14 dvit., 6 atk. kam., 7 išprov. praž., 33 naud. bal.), R.Harrow 15 (7 rez. perd.), S.Jasaitis 9, G.Gazzotti 8.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai