Š.Jasikevičiaus auklėtiniai įsirašė dar vieną pergalę NBA stiliumi

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ antrą sykį iš eilės laimėjo rungtynes tiesiog uraganiniu puolimu.
Šarūnas Jasikevičius laimėjo pirmąsias penkerias rungtynes prie Stambulo „Fenerbahče“ vairo.
Šarūnas Jasikevičius / Imago / Scanpix nuotr.

Šįkart Šaro auklėtiniai tiesiog nupūtė varžovus nuo parketo Turkijos čempionate – 109:77 (30:13, 32:15, 25:23, 22:26) sutriuškino Bursos „Tofaš“ (9-12) klubą.

Šeimininkai jau po dviejų kėlinių pirmavo daugiau nei dvigubai (62:28) ir rungtynių nugalėtojas nebekėlė klausimų.

Verta pažymėti, kad tai antros rungtynės iš eilės, kuriose Š.Jasikevičiaus auklėtiniai demonstruoja įspūdingą puolimą.

Prieš tai jie pelnė net 111 taškų Eurolygoje, pagerindami šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą rungtynėse be pratęsimo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 24 taškus pelnęs Sertačas Šanli. 19 įmetė Yamas Madaras, dar atlikęs ir 10 rezultatyvių perdavimų. Georgios Papagiannis pridėjo 17 (6 atk. kam.).

Pirmuosius savo taškus šiose rungtynėse pelnė ir vos 15 metų amžiaus talentas Ömeras Ege Ziyaettinas, sulaukęs Šaro minučių mačo pabaigoje.

Varžovams Calebas Homesley pelnė 24 taškus (7 rez. perd.), o buvęs Klaipėdos „Neptūno“ vidurio puolėjas Austinas Wiley surinko 16 taškų ir net 15 atkovotų kamuolių.

Iškovojusi 10 pergalę iš eilės „Fenerbahče“ (18-3) pirmauja Turkijos pirmenybėse drauge su Stambulo „Anadolu Efes“ (18-3) klubu.