2019 10 16

Šansu nepasinaudojo: paskutinių sekundžių trileryje „Lietkabelis“ krito prieš „Dinamo“

Panevėžio „Lietkabelis“ trečiadienio vakarą pradėjo kovas FIBA Čempionų lygoje. Pirmosiose sezono rungtynėse Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje buvo per vieną tikslų metimą nuo pergalės, tačiau 78:79 (21:21, 17:18, 19:18, 21:22) krito prieš Sasario „Dinamo“.
Željko Šakičius
Željko Šakičius / nuotr. FIBA

Nugalėtojas Italijoje sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje. Nors, likus žaisti 5:30 min., „Lietkabelis“ dar pirmavo trimis taškais (68:65), „Dinamo“ įjungė aukštesnę pavarą ir persvėrė svarstykles savo naudai.

Laikrodžiui pradėjus skaičiuoti paskutines tris minutes, Sasario ekipa jau pirmavo 5 taškais (73:68).

Likus žaisti 30 sekundžių, Tomas Lekūnas išprovokavo varžovo pražangą mesdamas iš toli ir baudų metimais sumažino atsilikimą iki dviejų (75:77).

Varžovai suklydo, o tada, likus 11 sek., V.Lipkevičius smeigė tritaškį ir išvedė panevėžiečius į priekį (78:77).

Vis tik Dyshawnas Pierre'as išprovokavo pražangą ir baudų metimais persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai (79:78).

Lemiamam išpuoliui „Lietkabelis“ turėjo tris sekundes. Po minutės pertraukėlės Kendrickas Brownas gavo kamuolį, tačiau nesuprantamai lėtai priėmė sprendimą ir į krepšį metė jau po finalinės sirenos.

Željko Šakičius panevėžiečių gretose surinko dvigubą dublį: pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus.

Galingesnį dublį užfiksavo Sasario komandos pergalės kalvis D.Pierre'as: 24 taškai (6/6 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud. met.), 12 atkovotų kamuolių ir net 35 naudingumo balai.

Beje, varžovų komandoje aikštėje pasirodė ir lietuvis Paulius Sorakas. Jis per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė, perėmė kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus.

„Lietkabelis“ dvitaškius metė 56 proc. taiklumu (20/36), tritaškius – 35 proc. (9/26).

„Dinamo“: D.Pierre'as 24 (12 atk. kam., 35 naud. bal.), D.Evansas 14, M.Bilanas 10.

„Lietkabelis“: Ž.Šakičius 17 (10 atk. kam., 24 naud. bal.), V.Lipkevičius 11 (3/4 trit.), K.Brownas 10 (6 rez. perd.), M.Sajus 9, G.Maldūnas 8, T.Dimša 7, O.Olujobi 6.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?