2020 11 01

Šaro „Barcelona“ pagaliau sustabdė Ispanijos čempionato lyderius

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamas „Barcelona“ (6-2) klubas sekmadienio vakarą sustabdė be pralaimėjimų iki šiol Ispanijos čempionate žengusią Tenerifės „Iberostar“ (6-1). Katalonai laimėjo akistatą svečiuose – 81:74 (19:20, 22:12, 21:20, 19:22).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Po šios pergalės „Barcelona“ pakilo į trečią turnyro lentelės vietą.

Katalonus į priekį vedė 16 taškų pelnęs Alexas Abrinesas 16, Nickas Calathesas pridėjo 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nikola Mirotičius – 13.

„Iberostar“ gretose Giorgis Šermadinis surinko 19 taškų, Bruno Fitipaldo ir Tyleris Cavanaugh po 11.

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos „Baskonia“ (6-3) svečiuose 75:71 (21:23, 13:12, 19:13, 22:23) palaužė savojo žaidimo ir toliau neatrandančius Las Palmo „Gran Canaria“ (1-7) su Tomu Dimša.

R.Giedraitis žaidė 34 minutes ir pelnė 14 taškų (1/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 3/4 baudų), sugriebė 6 ir perėmė 2 kamuolius, tiek pat kartų prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir susitikimą baigė turėdamas 17 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 6 minutes įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį ir surinko 4 naudingumo balus.

T.Dimša žaidė 27 minutes ir pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, blokavo metimą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 5 naudingumo balus.

„Gran Canaria“: Andrew Albicy ir Mattas Costello po 19, Jacobas Wiley 9.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 17, Achille Polonara 15, Rokas Giedraitis 14, Luca Vildoza 12.

Madrido „Real“ (8-0) klubas, kuris ateinančią savaitę turėtų žaisti Eurolygos rungtynes Kaune su „Žalgiriu“, iškovojo aštuntą pergalę, 86:78 (28:6, 22:19, 20:30, 16:23) pranokęs „Valencia“ (4-4).

„Valencia“: Louisas Labeyrie 26, Vanja Marinkovičius 12, Klemenas Prepeličius 9.

„Real“: Jaycee Carrollas 17, Alberto Abalde ir Trey'us Thompkinsas po 15, Facundo Campazzo ir Walteris Tavaresas po 8.