Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2015 09 13

Serbijos krepšininkai tik paskutiniame ketvirtyje palaužė suomius

Suomijos krepšininkų svajonė dužo į šipulius. Tris su puse kėlinio su vienais Europos čempionato favoritais serbais lygiaverčiai kovęsi Henriko Dettmanno auklėtiniai visgi turėjo iškelti baltą vėliavą.
Miroslavas Raduljica
Miroslavas Raduljica / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Serbijos rinktinė iškovojo šeštąją pergalę čempionate 94:81 (23:24, 25:19, 23:21, 23:17) ir žengė į ketvirtfinalį, tačiau vargu ar tikėjosi tokio šiauriečių kovingumo.

Sužaidus beveik septynias minutes suomiai padidino savo persvarą iki 7 taškų (20:13), tačiau jų varžovai vadelių neatleido ir daugiau nejuokavo.

Antrojo kėlinio viduryje serbai pagaliau persvėrė rezultatą (38:37) ir pradėjo tolti. Varžovams dar pavyko atsitiesti ir pasivyti Balkanų krepšininkus (52:52), tačiau tuomet Aleksandro Džordževičiaus vyrai įjungė aukštesnę pavarą ir tapo nebepavejami.

Ketvirtfinalyje serbų varžovais bus didžiulę sensaciją šiandien pateikę čekai, kurie sugebėjo nukauti kroatus.

Serbija: Miroslavas Raduljica 27 taškai (11/12 dvit., 5/6 baud., 4 atk. kam.), Nemanja Bjelica 19 (14 atk. kam.), Zoranas Ercegas 13, Bogdanas Bogdanovičius 10, Milošas Teodosičius 8 (9 rez. perd.).

Suomija: Sasu Salinas 26 (6/11 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), Jamaras Wilsonas 15, Erikas Murphy 12, Petteri Koponenas 11.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai