2021 03 06

Sirgalių skanduotes pirmąsyk išgirdęs D.Adomaitis nuvairavo komandą link užtikrintos pergalės

Dainiaus Adomaičio treniruojamas Jeruzalės „Hapoel“ (11-4) klubas iškovojo užtikrintą pergalę Izraelio pirmenybėse. „Raudonųjų“ komanda namuose 97:84 (27:11, 29:30, 25:21, 16:22) įveikė Rišono „Maccabi“ (5-9).
Dainius Adomaitis
Dainius Adomaitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

D.Adomaičio auklėtiniai su varžovais sėkmingai tvarkėsi nuo pat pirmųjų minučių.

Svečiai rungtynėse nė karto nepirmavo ir jau pirmajame kėlinyje atsiliko dviženkliu skirtumu – 8:24.

Antrajame ketvirtyje „Hapoel“ pranašumas pasiekė 21 tašką (38:17), o po ilgosios pertraukos „Maccabi“ taip ir nepajėgė atkurti intrigos – skirtumas nė sykio nebuvo mažesnis nei 13 taškų.

Jeruzalės klubą pirmą kartą šį sezoną jau palaikė ir negausus žiūrovų būrys – sparčiai vakcinacijos procesą vykdančiame Izraelyje jau leidžiama į rungtynes susirinkti iki 300 sirgalių.

Antrą kartą iš eilės laimėjęs Jeruzalės klubas užima antrąją vietą ir atsilieka tik nuo Tel Avivo „Maccabi“ (13-3).

„Hapoel“: Suleimanas Braimoh 19, Stantonas Kiddas 16, TaShawnas Thomasas 15, Tamiras Blattas (6 rez. perd.) ir J'Covanas Brownas (9 rez. perd.) po 12.

„Maccabi“: Noamas Dovratas ir Darrylas Monroe po 17, Damilas Wilsonas 16 (9 atk. kam.), Jeremy Pargo 12.