2018 08 24

Europos 16-mečių čempionatas: Lietuva nusileido Latvijai ir kovos dėl 11-os vietos

Kaune tęsiasi Europos 16-mečių merginų krepšinio čempionatas. Lietuvos rinktinė 41:56 (16:10, 6:12, 8:19, 11:15) nusileido Latvijos bendraamžėms ir tęs kovą tik dėl vienuoliktos vietos turnyre.
Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinė
Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinė / FIBA nuotr.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 22:22, bet trečiajame latvės įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo ketvirtį 19:8. Ketvirtajame kėlinyje lietuvės intrigos nesugrąžino.

Lietuvos rinktinės lyderė buvo Simona Visockaitė, kuri pelnė 10 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Latvijos rinktinei 17 taškų surinko Elizabete Bulane.

Latvijos krepšininkės tęs kovą dėl devintos vietos, o lietuvėms liko rungtynės dėl 11-os vietos turnyre. Būsimos varžovės paaiškės po Vokietijos ir Danijos akistatos.

Aštuntfinalyje Tado Stankevičiaus auklėtinės 37:51 turėjo pripažinti Vengrijos bendraamžių pranašumą ir baigė kovą dėl medalių.