Pergalėmis pastaraisiais sezonais sirgalius džiuginęs Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ išgyvena sudėtingą laikotarpį.
Įkrintamųjų viltį jau praradę šalies bronzininkai, nepaisant paskutinių dvejų rungtynių su Klužo Napokos U-BT ir Venecijos „Umana Reyer“ komandomis rezultatų, šį sezoną prisimins kaip antrą pagal blogumą Aukštaitijos klubo istorijoje Europos taurėje.
Mažesnį pergalių procentą panevėžiečiai buvo sukrapštę tik prieš ketverius metus, 2020-2021 metų sezone, kai „7bet-Lietkabelio“ marškinėlius dar vilkėjo vienais Vilniaus „Ryto“ simbolių dabar laikomi Margiris Normantas ar Gytis Masiulis.
Tiesa, tuomet Panevėžio klubui tuomet teko itin sunkus riešutėlis – šešių komandoje grupėje Nenado Čanako vyrus burtai sumetė su dabar Eurolygoje žaidžiančiomis „Monaco“ ir Bolonijos „Virtus“ komandomis, visada plačiai piniginę vėrusia Krasnodaro „Lokomotiv“ ar solidžia Andoros „MoraBanc“.
Nuo 2021-ųjų metų Europos taurėje taurės grupių formatas buvo padalintas į du pogrupius, kuriuose kukliu biudžetu nuolat disponuojantis „7bet-Lietkabelis“ buvo įpratinęs prie garbingų pasiekimų.
| Sezonas | Pergalės | Pasiekimas |
| 2016-2017 m. | 5-9 | „Top 16“ |
| 2017-2018 m. | 4-6 | Grupių etapas |
| 2020-2021 m. | 2-8 | Grupių etapas |
| 2021-2022 m. | 9-8 | Aštuntfinalis |
| 2022-2023 m. | 10-9 | Aštuntfinalis |
| 2023-2024 m. | 7-11 | Grupių etapas |
| 2024-2025 m. | 4-12* | Grupių etapas |
Likus dviem turams iki reguliaraus sezono pabaigos, panevėžiečiai balansuoja tarp paskutinio grupėje esančių komandų trejeto su Hamburgo „Towers“ ir Salonikų „Aris“.
„Sunku rašyti pažymį, nes „7bet-Lietkabelyje“ sudėtyje buvo daug pasikeitimų, kankino traumos, – 15min laidoje PIKENROLAS sakė Darius Maskoliūnas. – Jie pralaimėjo keletą mačų, kai žaidimą kontroliavo, atrodė, jog viską turėjo savo rankose. Nesinori visiškai nurašyti šio sezono. Žinoma, siekiai ir tikslai buvo gerokai aukštesni.“