2022 06 15

Titulas ranka pasiekiamas: „Olimpia“ surakino Bolonijos virtuozus

Italijos krepšinio čempionato finalas artėja prie kulminacijos. Milano „Olimpia“ krepšininkai namuose 77:62 (16:24, 24:10, 15:21, 22:7) nugalėjo Bolonijos „Virtus“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 3-1.
Milano „Olimpia“ krepšininkai
Milano „Olimpia“ krepšininkai / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Milano „dizaineriai“ prastai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio atsiliko 16:24, bet šovė į priekį antrajame ketvirtyje.

Shavono Shieldso vedamas Milano klubas laimėjo antrąsias 10 minučių 24:10 ir įpusėjus susitikimui jau pirmavo 40:34.

Pranašumą „Olimpia“ iššvaistė trečiajame kėlinyje, kai dominuoti ėmė Tornikė Šengelija, o po trijų ketvirčių rezultatas buvo lygus 55:55, bet paskutiniame kėlinyje „dizaineriai“ visiškai užspaudė varžovų krepšininkus.

„Virtus“ per ketvirtą kėlinį sukrapštė tik 7 taškus, o „Olimpia“ nurūko į priekį ir šventė antrą pergalę iš eilės ir trečią šioje serijoje.

Penktosios ir galimai paskutinės serijos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Bolonijoje.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 21, Devonas Hallas 14, Jerianas Grantas 11, Kyle'as Hinesas 10.

„Virtus“: Tornikė Šengelija 21, Mouhammadou Jaiteh 12 (8 atk. kam.).