2022 03 03

Turkijos derbyje „Fenerbahče“ vos nesukūrė stebuklo, bet šventė „Anadolu Efes“

Stambulo „Fenerbahče“ (12-13) ištirpdė triuškinančią to paties miesto „Anadolu Efes“ (14-12) klubo persvarą, tačiau pergalės išplėšti emocingame Turkijos derbyje nesugebėjo.
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Palaikomi daugiau nei 15 tūkst. sirgalių namuose triumfavo Eurolygos čempionai „Anadolu Efes“ žaidėjai – 84:79 (23:14, 18:11, 18:23, 25:31).

Vasilije Micičiaus vedami šeimininkai įspūdingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (19:7).

Trečiojo ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų buvo išaugęs net iki 22 taškų (49:27), bet „Fenerbahče“ pakilo į kovą.

Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai pusę deficito nukirpo dar trečiame kėlinyje (48:59), o lemiamame ketvirtyje spurtavo 15:2 ir jam įpusėjus atsiliko jau tik 63:66.

Paskutinėmis minutėmis skirtumas kelis sykius buvo sumažėjęs ir iki 1 taško, tačiau „Anadolu Efes“ išsigelbėjo.

Bene svarbiausią metimą likus 31 sek. pataikė Shane'as Larkinas, įmetęs ypač sudėtingą tritaškį ir nutolinęs savo komandą iki 80:75.

Pergalė sutvirtino „Anadolu Efes“ pozicijas – šiuo metu Turkijos klubas yra septintas, bet atmetus lentelėje vis dar figūruojančias Rusijos ekipas pakiltų į penktą poziciją.

„Fenerbahče“ žengia už aštuoneto ribos.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 24, Rodrigue'as Beaubois 20, Shane'as Larkinas 10 (9 rez. perd.).

„Fenerbahče“: Dyshawnas Pierre'as 19 (7 atk. kam.), Achille Polonara 15 (7 atk. kam.), Nando De Colo ir Sehmusas Hazeras po 13, Marko Guduričius 11.