2016 03 20

UNIKS su Artūru Milakniu krito po pratęsimo

Rusijos VTB Jungtinėje lygoje pralaimėjimą patyrė Artūro Milaknio Kazanės UNIKS klubas.
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / „Scanpix“ nuotr.

Kazanės ekipa išvykoje 81:91 (24:13, 18:15, 17:25, 16:22, 6:16) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ komandai.

Artūras Milaknis per 28 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvitašk., 1/1 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo vieną kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Pirmoje rungtynių dalyje užtikrintai pirmavo UNIKS, bet po pertraukos geriau atrodė šeimininkai. Likus žaisti minutę, UNIKS atsiliko keturiais taškais, bet P.Gubanovo tritaškis sumažino skirtumą iki minimumo.

Po D.Chvostovo pražangos tris baudos metimus pataikė J.Colomas ir išplėšė pratęsimą. Tiesa, jame UNIKS sukrapštė vos 6 taškus ir pralaimėjo.

UNIKS klubas čempionate užima antrą vietą ir nuo Maskvos CSKA atsilieka dviem pergalėmis.

„Nižnij Novgorod“: V.Ruddas 21, R.Mahalbasičius 20, S.Antonovas 19, D.Chvostovas ir I.Strebkovas po 10.

UNIKS: J.Colomas 15, P.Gubanovas 13, K.Langfordas, A.Parakhouskis ir M.Baničius po 12.