2018 03 21

Utenos „Juventus“ ketvirtfinalį pradėjo lygiosiomis

Pirmą kartą klubo istorijoje FIBA Europos taurės ketvirtfinalio etapą pasiekę Utenos „Juventus“ krepšininkai namuose 77:77 (21:14, 15:24, 24:22, 17:17) sužaidė su Avelino „Sidigas“ komanda.
Mindaugas Kupšas
Mindaugas Kupšas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Rungtynes Utenoje šeimininkai pradėjo sėkmingiau, tačiau vėliau varžovai pasivijo ir komandos žaidė apylygiai.

Lygų rezultatą lėmė sėkmingas Simo Buterlevičiaus prasiveržimas paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis.

Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Italijoje, kur ir paaiškės, kuri komanda žengs į pusfinalį.

Avelino klubas Italijos aukščiausioje lygoje šiuo metu su 15 pergalių ir 6 pralaimėjimais užima trečiąją vietą.

„Juventus“: K.Gainesas 18, M.Kornijenka 15 (10 atk. kam.) ir M.Kupšas (8 atk. kam.) po 15, S.Buterlevičius 13, A.Šikšnius 11 (5 rez. perd.).

„Sidigas“: D.Wellsas 17, K.Fesenko 15 (6 atk. kam.), J.Richas 11.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius