2016 02 24

Utenos „Juventus“ neprilygo legendinei Zagrebo „Cibona“ ekipai

Utenos „Juventus“ pralaimėjo pirmąsias FIBA Europos taurės ketvirtfinalio rungtynes, trečiadienio vakarą namuose 78:83 (13:25, 20:25, 20:20, 19:12) nusileidusi Zagrebo „Cibona“ ekipai.
Laurynas Samėnas
Laurynas Samėnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šiose rungtynėse svečiai dominavo aikštėje tris kėlinius, tačiau rungtynių pabaigoje uteniškiai surengė spurtą ir sugebėjo sušvelninti rezultatą vos iki penkių taškų.

Įdomu, kad antrajame kėlinyje kroatų persvara siekė net 19 taškų (32:13).

„Juventus“ šiame mače pataikė 22 proc. tritaškių (6/27), tuo tarpu varžovai – 55 proc. (11/20).

Atsakomosios rungtynės Zagrebe vyks kovo 2 dieną.

„Juventus“: Edgaras Želionis 14 taškų (6/9 dvit., 0/5 trit., 2/3 baud.), Spenceris Butterfieldas ir Laurynas Samėnas po 13, Saulius Kulvietis ir Arminas Urbutis po 10.

„Cibona“: Jamesas Florence‘as 22 (2/2 dvit., 5/10 trit., 3/3 baud.), Nikas Slavica 18, Ante Zižičius 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius