2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2019 09 04

Vokietijos krepšinio federacijos prezidentas: „Tai didžiulis mėšlas“

Vokietijos krepšinio rinktinė patyrė milžinišką nesėkmę pasaulio čempionate, kai antradienį krito prieš Dominikos Respubliką ir nepateko į kitą etapą. Šalies federacijos prezidentas Ingo Weissas nerinko žodžių kalbėdamas apie savo nacionalinės komandos pasirodymą.
Vokietija – Dominikos Respublika
Vokietija – Dominikos Respublika / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

68:70 – taip baigėsi Vokietijos ir Dominikos Respublikos dvikova, užkirtusi vokiečiams kelią į kitą etapą. Pirmąsias rungtynes Vokietija 74:78 pralaimėjo Prancūzijai.

Šalies federacijos prezidentas po antrųjų rungtynių nevyniojo į vatą: „Taip nusivylęs esu pirmą kartą, tikėjausi visai ko kito. Vykome ten su kitokiomis viltimis. Tai daro mus liūdnus. Jūs galite įsivaizduoti, kaip federacijos prezidentas jaučiasi su tokiu pralaimėjimu už jo nugaros. Tačiau lieku tos pačios nuomonės: galėjome laimėti abejas rungtynes. Mes pasirodėme blogai ir dėl to nepasiekėme savo tikslo.“

I.Weissas nesiryžo konkrečiai įvardinti, ko pritrūko nacionalinei komandai. Jis tikino, kad viskas bus ramiai išanalizuota ir apsvarstyta.

„Daug žmonių sakė: „Oi, jie kandidatai į medalius.“ Mes tik kartojome, kad norime patekti tarp 16-kos geriausių. Nepavyko. Taip yra, dėl to skaudu. Jei norite panaudoti vokišką pasakymą: „Tai didžiulis mėšlas.“

Jūs suprantate, kad esu suirzęs. Kaip prezidentas toks aš galiu būti, tačiau supraskime, kad turime gerų žaidėjų. Jie gali varžytis aukščiausiame lygyje“, – kalbėjo I.Weissas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 24sek