Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Kazanės „Uniks“ (Rusija) komanda su Sauliumi Štombergu ir Stambulo „Galatasaray Cafe Crown“ (Turkija) ekipa su Simu Jasaičiu antrajame varžybų etape žais J grupėje kartu su Valensijos „Power Elec VLC“ (Ispanija) ir Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) klubais, o K grupėje Renaldo Seibučio Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija) bei Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ (Italija) komandų varžovėmis bus Atėnų „Panellinios“ (Graikija) ir Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija) ekipos.
I grupėje rungtyniaus Berlyno „Alba“ (Vokietija), Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija), Le Mano „Sarthe“ (Prancūzija) ir Badalonos „DKV Joventut“ (Ispanija) klubai, o L grupėje dėl dviejų kelialapių į atkrintamąsias varžybas kovos Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija), Nymburko ČEZ (Čekija), Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija) ir Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) komandos.
Kitų antradienį įvykusių šeštojo turo rungtynių, kuriose šeši žaidę lietuviai pelnė 68 taškus, rezultatai ir galutinės grupių turnyrų lentelės:
A grupės rungtynės | |||
Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) | 87 | 80 | Teramo „Banca Tercas“ (Italija) |
Simas Jasaitis 32 | |||
Berlyno „Alba“ (Vokietija) | 82 | 78 | Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) |
Rolandas Jarutis 14 |
A grupės lentelė | |||||
V. | Komanda | R. | P. | Pr. | Tašk. sant. |
1. | Berlyno „Alba“ (Vokietija) | 6 | 5 | 1 | 463:459 |
2. | Stambulo „Galatasaray CC“ (Turkija) | 6 | 3 | 3 | 525:519 |
3. | Teramo „Banca Tercas“ (Italija) | 6 | 2 | 4 | 480:482 |
4. | Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) | 6 | 2 | 4 | 496:504 |
B grupės rezultatai | |||
Le Mano „Sarthe“ (Prancūzija) | 80 | 44 | „Power Elec VLC“ (Ispanija) |
Vršaco „Hemofarm“ (Serbija) | 78 | 79 | Liubercų „Triumf“ (Rusija) |
B grupės lentelė | |||||
V. | Komanda | R. | P. | Pr. | Tašk. sant. |
1. | Valensijos „Power Elec VLC“ (Ispanija | 6 | 5 | 1 | 420:411 |
2. | Le Mano „Sarthe“ (Prancūzija) | 6 | 3 | 3 | 482:445 |
3. | Liubercų „Triumf“ (Rusija) | 6 | 3 | 3 | 430:473 |
4. | Vršaco „Hemofarm“ (Serbija) | 6 | 1 | 5 | 477:480 |
C grupės lentelė | |||||
V. | Komanda | R. | P. | Pr. | Tašk. sant. |
1. | Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija) | 6 | 5 | 1 | 492:450 |
2. | Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) | 6 | 3 | 3 | 503:487 |
3. | „KK Zadar“ (Kroatija) | 6 | 3 | 3 | 500:486 |
4. | „Šiauliai“ | 6 | 1 | 5 | 494:566 |
D grupės rezultatai | |||
Kazanės „Unics“ (Rusija) | 75 | 78 | Badalonos „DKV Joventut“ (Ispanija) |
Saulius Štombergas 3 | |||
Bonos „Telekom“ (Vokietija) | 87 | 86 | Stambulo „Besiktas CT“ (Turkija) |
D grupės lentelė | |||||
V. | Komanda | R. | P. | Pr. | Tašk. sant. |
1. | Kazanės „Unics“ (Rusija) | 6 | 5 | 1 | 498:421 |
2. | Badalonos „DKV Joventut“ (Ispanija) | 6 | 5 | 1 | 485:457 |
3. | Stambulo „Besiktas Cola Turka“ (Turkija) | 6 | 1 | 5 | 499:578 |
4. | Bonos „Telekom“ (Vokietija) | 6 | 1 | 5 | 446:472 |
E grupės rezultatai | |||
Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) | 88 | 89 | Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija) |
Renaldas Seibutis 6 | |||
Šarlerua „Spirou Basket“ (Belgija) | 61 | 74 | Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija) |
E grupės lentelė | |||||
V. | Komanda | R. | P. | Pr. | Tašk. sant. |
1. | Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija) | 6 | 6 | 0 | 510:432 |
2. | Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija) | 6 | 3 | 3 | 479:452 |
3. | Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) | 6 | 3 | 3 | 456:462 |
4. | Šarlerua „Spirou Basket“ (Belgija) | 6 | 0 | 6 | 384:483 |
F grupės rezultatai | |||
Šolė „Basket“ (Prancūzija) | 75 | 70 | Maskvos „Dinamo“ (Rusija) |
Arvydas Eitutavičius 6 | |||
Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) | 104 | 83 | Trevizo „Benetton“ (Italija) |
Donatas Motiejūnas 7 |
F grupės lentelė | |||||
V. | Komanda | R. | P. | Pr. | Tašk. sant. |
1. | Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) | 6 | 5 | 1 | 498:452 |
2. | Trevizo „Benetton“ (Italija) | 6 | 4 | 2 | 494:475 |
3. | Šolė „Basket“ (Prancūzija) | 6 | 3 | 3 | 442:438 |
4. | Maskvos „Dinamo“ (Rusija) | 6 | 0 | 6 | 430:499 |
G grupės rezultatai | |||
Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) | 70 | 75 | „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) |
Atėnų „Panellinios“ (Graikija) | 77 | 64 | Nansi SLUC (Prancūzija) |
G grupės lentelė | |||||
V. | Komanda | R. | P. | Pr. | Tašk. sant. |
1. | Atėnų „Panellinios“ (Graikija) | 6 | 4 | 2 | 457:415 |
2. | Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) | 6 | 4 | 2 | 425:416 |
3. | Nansi SLUC (Prancūzija) | 6 | 3 | 3 | 445:444 |
4. | Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) | 6 | 1 | 5 | 444:496 |
H grupės rezultatai | |||
„BK Ventspils“ (Latvija) | 59 | 85 | Nymburko ČEZ (Čekija) |
Bjelos „Lauretana“ (Italija) | 80 | 72 | Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija) |
H grupės lentelė | |||||
V. | Komanda | R. | P. | Pr. | Tašk. sant. |
1. | Nymburko ČEZ (Čekija) | 6 | 4 | 2 | 469:405 |
2. | Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija) | 6 | 4 | 2 | 495:422 |
3. | Bjelos „Lauretana“ (Italija) | 6 | 4 | 2 | 460:437 |
4. | „BK Ventspils“ (Latvija) | 6 | 0 | 6 | 346:506 |