Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 18d. 14:07

Išskirtinis Jono Mačiulio gerbėjas iš Kauno krepšinio rinktinę lydi jau 15 metų

Šiaurės Prancūzijoje, Lilio mieste, kuriame vyksta finalinis Europos krepšinio čempionato etapas galima sutikti ir Lietuvos rinktinės sirgalių. Nemažai aistruolių yra svetur dirbti išvykę tautiečiai, kurie į čempionatą atvyksta iš kaimyninių šalių, tačiau daugumą sudaro sirgaliai iš Lietuvos.

Vienas tokių aistruolių yra Sigitas Adomaitis iš Kauno. Vyras aistra krepšiniui serga jau daugiau kaip 40 metų. Ir kaip tikras kaunietis pabrėžia, kad aistra krepšiniui prasidėjo nuo „Žalgirio“, kuomet su bičiuliais vykdavo palaikyti miesto komandos.

„Sergu nepagydoma, krepšinio liga. Pastaruosius 15 metų važinėju paskui rinktinę palaikydamas mūsų krepšininkus“, – pokalbio pradžioje prisipažino Sigitas.

Kaunietis iš kitų sirgalių išsiskiria tuo, kad palaikydamas Lietuvos rinktinę ypatingą dėmesį skiria vienam jos nariui – Jonui Mačiuliui. Prieš penkerius metus Sigitas pasisiuvo vėliavą, kuri skirta mėgstamiausiam rinktinės žaidėjui. 

„Kai Jonas pradėjo žaisti rinktinėje kitų Jonų nebuvo. Prie rinktinės prisijungus dar vienam Jonui vėliavą teko pakoreguoti išsiuvinėjant ir žaidėjo pavardę. Taip atsirado užrašas „Pirmyn Jonai Mačiuli!“, – pasakoja Sigitas.

Kaunietis turi ir dar vieną tradiciją. Kasmet, kai prie rinktinės prisijungia J.Mačiulis, vyras gauna krepšininko parašą. Šiuo metu vėliavą puošia penki parašai, tiek kartų Jonas Mačiulis atstovavo Lietuvos rinktinei. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek