2019 09 04

Pirma pergalė pasaulio čempionate – Angola per pratęsimą palaužė Filipinus

Jau nieko nebelėmusiose D grupės rungtynėse Fošane Angola tik po pratęsimo 84:81 nugalėjo Filipinus ir šventė pirmąją pergalę pasaulio čempionate.
Reggie Moore'as
Reggie Moore'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynės klostėsi gana permainingai. Angola pirmavo beveik tris kėlinius, bet ketvirtajame Filipinai spurtavo ir išsiveržė į priekį. Likus žaisti minutę, rezultatas buvo lygus 70:70.

Tada Carlosas Moraisas pataikė metimą su pražanga ir išvedė Angolą į priekį 73:70. Tačiau Jaymaro Perezo tritaškis išplėšė pratęsimą.

Per papildomas penkias minutes stipresni buvo Angolos krepšininkai, kurie laimėjo pratęsimą 11:8.

Angolos rinktinėje rezultatyviausias buvo 20 taškų surinkęs Valdelicio Joaquimas.

Filipinams dvigubą dublį pelnė Andray Blatche – 23 taškai ir 12 atkovotų kamuolių.

Kitose trečiadienio D grupės rungtynėse dėl pirmos vietos žais Italija ir Serbija.

Angola: V.Joaquimas 20, R.Moore'as ir Y.Moreira po 12, C.Moraisas 11, J.Conceicao 10.

Filipinai: A.Blatche 23, J.Perezas 17, R.Bolickas 10.