Tiesiogiai
2018-10-06 19:19

22 taškų atsilikimą likvidavęs „Nevėžis“ be pergalių paliko „Šiaulius“

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai (1-4) iškovojo pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), šeštadienį įveikę „Šiaulius“ (0-4).
 LKL rungtynės : Kėdainių „Nevėžis“ - Šiaulių „Šiauliai“
LKL rungtynės : Kėdainių „Nevėžis“ - Šiaulių „Šiauliai“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

„Nevėžis“ laimėjo rungtynes 78:71 (11:28, 27:17, 19:13, 21:13), nors buvo atsilikę 22 taškais pirmojoje rungtynių dalyje.

Aidas Einikis padėjo perlaužti mačo eigą, nugalėtojams pelnęs 16 taškų, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Po dviejų kėlinių susiėmėme. Jei norime eiti į atkrintamąsias varžybas, turėjome laimėti, - BTV po mačo sakė A.Einikis, surinkęs 23 naudingumo balus. - Po truputį, po truputį į lygą įsilieju ir aš.“

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./ LKL rungtynės : Kėdainių „Nevėžis“ - Šiaulių „Šiauliai“
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./ LKL rungtynės : Kėdainių „Nevėžis“ - Šiaulių „Šiauliai“

Antano Sireikos treniruojami „Šiauliai“ liko vienintelis klubas be pergalių čempionate – tai buvo ketvirtasis šiauliečių pralaimėjimas.

„Šios rungtynės turėjo būti lyg oro gūsis, - sakė svečių rezultatyviausias žaidėjas Ignas Vaitkus, pelnęs 19 taškų. - Vadinasi, nenusipelnėme laisvų dienų, turime dirbti, dirbti ir dirbti.“

„Nevėžis“: Aidas Einikis ir Gabrielius Maldūnas po 16, Martynas Varnas 13;

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 19, Evaldas Šaulys ir Benas Griciūnas po 10.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą