2009 10 20

Aleksandrovas „Alytui“ padovanojo pergalę (nuotraukos)

Antrąjį pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate patyrė Vilniaus „Sakalų“ klubas. Vilniečiai namuose 72:76 (22:27, 18:14, 16:15, 16:20) pralaimėjo „Alytaus“ klubui.
Rungtynių akimirka / Tomo Tumalovičiaus/reporteris.com nuotr.

Rungtynių nuotraukas žiūrėkite čia.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviu komandų žaidimu, sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus – 9:9. Antrojo kėlinio viduryje po taiklaus Gintaro Leonavičiaus dvitaškio „Sakalai“ įgijo 6 taškų persvarą (31:25).

Trečiajame kėlinyje „Alytaus“ gynėjas Paulius Kleiza tritaškiu metimu išlygino rezultatą (48:48) ir komandos toliau rungtynes tęsė taškas į tašką.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė žūtbutinė kova. Likus 8 sekundėms iki rungtynių pabaigos (72:72), „Alytaus“ gynėjas Andrius Aleksandrovas įmetė dvitaškį su pražanga bei realizuodamas baudos metimą padovanojo alytiškiams antrąją pergalę LKL čempionate.

„Sakalai“: Virginijus Sirvydis 21 (11 atk. kam), Janas Jurgo 11, Rolandas Matulis 8, Tomas Pranciliauskas 7, Paulius Joneliūnas, Ugnius Luneckas, Gintaras Leonavičius 6, Ovidijus Varanauskas 4, Rolandas Skaisgirys 3 (6. rez. perd).

„Alytus“: Saulius Kazevičius 18 (3/4 tritaškių), Andrius Aleksandrovas 15 (1/8 tritaškių), Aurimas Adomaitis, Paulius Ivanauskas 11, Paulius Kleiza 8, Vytautas Tatarūnas 7.

Erikas Kučiauskas (Vilniaus „Sakalų“ vyr. treneris): „Darėme vaikiškas klaidas. Nepavyko puolimas nei 2 prieš 1, nei 2 prieš 2, nors šiuos žaidimo komponentus pastaruoju metu ypatingai akcentavome treniruočių metu. Neišnaudojome progų, suklydome lemiamais momentais.

Rungtynių pabaigoje išleidau Ovidijų Varanauską, tačiau tai buvo mano klaida, nes sprendimas jį pastatyti prieš Saulių Kazevičių buvo klaidingas“.

Sigitas Krukis („Alytaus“ vyr. treneris): „Po pergalės visada nuotaikos džiugios. Iškovojome papildomą ir svarbų tašką lentelėje. Treniruočių metu siekėme pagerinti gynybą, tačiau jau pirmajame rungtynių kėlinyje gynėmės blogai ir praleidome net 27 taškus. Tai nėra geras rodiklis. Dramatiškos pabaigos nebūtų buvę jei būtume atkovoję savo kamuolius, tačiau pergalė yra pergalė“.