Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 4d. 18:43

„Amazon“ prekiaus „Vytauto“ marškinėliais su brolių Ballų pavarde

Broliai Ballai
Broliai Ballai

Sausio pradžioje JAV elektroninės prekybos milžinė „Amazon“ pradės prekybą Prienų „Vytauto“ marškinėliais su LiAngelo ir LaMelo Ballų pavardėmis. Tai skelbia „Yahoo Sports“, remdamiesi neįvardijamu „Vytauto“ komandos atstovu.

„Yahoo“ skelbia, kad prekyba brolių marškinėliais vyks išskirtinai tik per „Amazon“ parduotuvę, o marškinėliai bus pardavinėjami JAV. Ar juos bus galima įsigyti ir kitose valstybėse, neminima. Neskelbiama ir marškinėlių kaina.

Į „Amazon“ sandėlį JAV „Vytautas“ jau išsiuntė 500 prekybai skirtų marškinėlių – 250 LaMelo Ballo marškinėlių ir 250 LiAngelo Ballo marškinėlių. Per pirmąją sausio savaitę komanda ketina į JAV jų išsiųsti ir daugiau.

Straipsnyje užsimenama, kad ateityje „Vytautas“ imsis ir kitų žingsnių, skirtų JAV reklamuoti brolius Ballus.

LiAngelo Ballas „Vytaute“ vilkės 3-iuoju, LaMelo Ballas – 1-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Su 19-mečiu LiAngelo ir 16-mečiu LaMelo Ballais, dviem ne tik krepšinyje, bet ir pramogų pasaulyje populiarios Ballų šeimos atstovais, „Vytautas“ sutartį pasirašė gruodžio 11 d. Nors daugelis abejojo, ar jaunosios JAV krepšinio žvaigždės išties atvyks į Lietuvą, sausio 3 d. lėktuvas su jais nusileido šalyje. Pirmąkart į aikštelę broliai Ballai turėtų išbėgti sausio 9 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek