2019 10 22

Antrą kartą šilutiškius įveikęs „CBet“ žengė į kitą KMT etapą

Prienų „CBet“ ekipa užbaigė darbą, kurį pradėjo Šilutėje ir užtikrintai žengė į kitą Karaliaus Mindaugo taurės etapą.
Karolis Guščikas
Karolis Guščikas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

18 taškų pranašumą svečiuose susikrovę prieniškiai namuose dar kartą palaužė „Šilutę“ 88:75 (19:13, 22:19, 19:23, 28:20) ir nepaliko vilčių NKL atstovams.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė 13 taškų surinkęs Karolis Guščikas ir po 12 pridėję Martynas Varnas, Regimantas Miniotas bei Skylaras Spenceris.

Svečių gretose išsiskyrė 15 taškų surinkęs Byronas Sanfordas, 12 taškų pelnęs Omaras Alstonas ir 11 pridėjęs Simonas Serapinas.

Prieniškiai jau po pirmojo kėlinio įgijo šešių taškų pranašumą (19:13), o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau devyni taškai – 41:32.

Po ilgosios pertraukos svečiai iš Šilutės dar kibo į atlapus ir prieš lemiamą ketvirtį savo deficitą sumažino vos iki 5 taškų

Vis dėlto, ketvirtąjį kėlinį „CBet“ ekipa pradėjo sėkminga atkarpa 16:8 ir galutinai pabėgo nuo savo varžovų (76:63).