Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arvydą Sabonį išmušė iš vėžių klausimas apie kelionę į Rusiją

Šaltinis: 15min
5
A A

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis pasakojo apie Krepšinio namų projektą ketvirtadienį Kaune, kai jį užklupo neparankus klausimas.

Spaudos konferencijos Kauno rotušėje pabaigoje TV3 žurnalistė paklausė legendinio Lietuvos krepšininko apie vizitą į Vladikaukazą.

„Mane pakvietė draugai. Taip jau išėjo, kad sako: „Laba diena, prašom užeiti.“ O ten buvo ir respublikos prezidentas, ir universiteto jaunimas“, – atsakė A.Sabonis.

Spaudos konferencijos vedėjas nutraukė kitus žurnalistės klausimus apie LKF prezidento kelionę į autonominę respubliką Kaukazo kalnuose, taip priversdamas dar nejaukiau pasijusti konferencijos dalyvius ir patį A.Sabonį.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Krepšinio namų pristatymas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Krepšinio namų pristatymas

LKF prezidentas kartu su žinomo ledo ritulininku Aleksejumi Jašinu Šiaurės Osetijoje lankėsi praėjusią savaitę. Ten jis susitiko su respublikos vadovu Večiaslavu Bitarovu.

Sporto žvaigždes pakvietė Rusijos valstybinės Dūmos deputatas Artūras Taimanovas.

A.Sabonis atkeliavo kartu su Rusijos mokslų akademijos ir oro uosto „Žukovski“ tarybos vadovu Borisu Aliošinu. Delegacijos sudėtyje buvo ir Rusijos rinkoje besidarbuojantis verslininkas Gediminas Žiemelis, taip pat Rusijos oro uostus eksploatuojantys verslininkai.

Susitikime buvo kalbama apie perspektyvas bendradarbiauti vystant telekomunikacijos ryšius Šiaurės Osetijoje, taip pat verslo ryšius tarp Vladikaukazo ir Maskvos oro uostų.

Akivaizdu, kad pagrindinės temos buvo verslo, bet A.Sabonis taip pat buvo pakviestas susitikti su vietos studentais ir jaunaisiais sportininkais, kad paskatintų juos daugiau sportuoti.

„Lietuvoje sportas yra labai svarbus. Čia labiau populiarios individualios sporto šakos. Pas mus viešbutyje, kur gyvenome, pastebėjau du krepšius. Vadinasi, kažkas į juos mėto kamuolį. Bet laikai keičiasi, jaunimas labiau sėdi prie kompiuterio. Manau, kad taip iššvaisto daug laiko. Dabar jau nebėra taip, kaip mūsų laikais, kai kieme sportuodavome įvairias sporto šakas. Bet būtų geriau, kad vaikai daugiau laiko praleistų lauke“, – Vladikaukaze kalbėjo A.Sabonis.

Reportažą apie LKF prezidento vizitą Šiaurės Osetijoje parodė „Rossija 1“ televizija.

VIDEO: В Северную Осетию приехали легендарные спортсмены Арвидас Сабонис и Алексей Яшин
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek