Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 19d. 15:25

Aurimą Didžbalį pasveikinti atėjęs Gintaras Einikis: „Krepšinį išjungiau“

Eurelijus Žukauskas ir Gintaras Einikis
A.Jašinskienės/15min.lt nuotr. / Eurelijus Žukauskas ir Gintaras Einikis

Penktadienį Klaipėdoje iškilmingai sutiktas Rio olimpinėse žaidynėse bronzos medalį iškovojęs sunkiaatletis Aurimas Didžbalis. Pasveikinti jo atėjo ir kiti du bronzinių olimpinių medalių savininkai – krepšininkai Eurelijus Žukauskas ir Gintaras Einikis.

Eurelijus Žukauskas bronzos medaliu olimpinėse žaidynėse pasidabino dukart – 1996-aisiais Atlantoje ir 2000-aisiais Sidnėjuje. Gintaras Einikis į savo apdovanojimų kolekciją turi pridėjęs ir 1992-aisiais Barselonoje iškovotą bronzos medalį.

Abu krepšininkai penktadienio popietę atėjo į Klaipėdos centre vykusias A.Didžbalio sutiktuves. Trys „bronziniai vyrai“, kaip juos greitai praminė praeiviai, įsiamžino bendrai nuotraukai. G.Einikis per susitikimą pasakojo apie tai, kokias olimpinių žaidynių varžybas stebėjo.

– Praėjusį savaitgalį olimpinių žaidynių gerbėjai sprendė ką žiūrėti: krepšinį ar sunkiosios atletikos rungtis su Aurimu Didžbaliu. Ką rinkotės jūs?

– Aurimą. Išjungiau krepšinį tuo momentu – atvirai pasakysiu, nes buvo jau... Nebegalėjau žiūrėti. Aurimo rungtis jau buvo prasidėjusi, tai dar ir atsisukau vaizdo įrašą.

– Ar jau nebelaikė nervai?

– Dėl krepšinio aš nesinervinu – aš jį tiesiog išjungiu, jei man nepatinka.

– Ar per šias olimpines žaidynes dažnai išjungėte televizorių?

– Išjungiau, išjungiau... O paskutines varžybas iš viso išjunginėjau arba labai neįdėmiai žiūrėjau. O Aurimą stebėjau su dūšia.

– Kokias dar olimpines sporto šakas žiūrėjote?

A.Jašinskienės/15min.lt nuotr./Trys „bronziniai Klaipėdos vyrai“ įsiamžino bendrai nuotraukai.
A.Jašinskienės/15min.lt nuotr./Trys „bronziniai Klaipėdos vyrai“ įsiamžino bendrai nuotraukai.

– Nežiūrėjau labai daug. Mačiau irkluotojus... Gal pasižiūrėsiu Asadauskaitės pasirodymą. Ar naktį rodys? Jei naktį – tai nesikelsiu.

– Ne, vakare. O dėl krepšinio naktį kėlėtės?

– Taip, dėl krepšinio kėliausi.

– Ar numatėte, kad šitaip gali baigtis mūsų rinktinės pasirodymas?

– Sunku pasakyti. Manau, kad kažkas jiems įvyko su psichologija, kažko neatlaikė. Ilgą laiką – beveik mėnesį – gyveno be namiškių. Tai yra nelengva. Manau, kad tai ir buvo priežastis. Žiūrėsiu ir kitus olimpiados krepšinio mačus, bet kai neliko lietuvių – tai, deja, jau nebe taip svarbu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 24sek