2018 01 23 /22:54

LaVaro debiutas – pergalingas: broliai Ballai laimėjo taškų lenktynes prieš „Dzūkiją“

Prienuose toliau tęsiasi „Big Baller Brand Challenge“ varžybos, kurių epicentre garsieji „Vytauto“ naujokai LaMelo ir LiAngelo Ballai. Antradienio vakarą prieniškiai susitiko su LKL rungtyniaujančiu Alytaus „Dzūkijos“ klubu ir pratęsė pergalių seriją iki keturių – 147:142.
Prienų-Birštono „Vytautas“ – Alytaus „Dzūkija“
LaVaras Ballas / Aliaus Koroliovo / 15min nuotr.

Abu broliai kartu pelnė net 80 taškų.

Šiame mače „Vytauto“ vyriausiojo trenerio Virginijaus Šeškaus asistentu buvo garsiųjų brolių tėvas LaVaras Ballas.

Jį pirmą kartą Lietuvos krepšinio sirgaliai išvydo vilkinti kostiumą.

Dzūkijos klubas šį kartą patausojo savo atakų lyderį Alejandro Hernandezą bei leido pasireikšti buvusio „Lietuvos ryto“ vyriausiojo trenerio septyniolikmečiui sūnui Tomui Pačėsui.

Iš brolių Ballų pirmasis taškus pelnė baudą pataikęs LaMelo. Netrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir du metimus paeiliui įleidęs LiAngelo.

Taškų lenktynes pirmajame kėlinyje 37:34 laimėjo „Dzūkija“.

Tokią pačią trijų taškų persvarą svečiai išsaugojo ir įpusėjus akistatai – 70:67.

Per pirmus du kėlinius „Vytauto“ žaidimui dirigavęs LaVaras darė ką norėjo, o abu jo sūnūs žaidė be keitimų.

Tiesa, abu jie kartu pelnė daugiau nei pusę prieniškių taškų – 35.

Po didžiosios pertraukos LaMelo vis dažniau ėmėsi iniciatyvos ir atlikęs daugybę metimų rinko savo taškus.

Vien per trečią kėlinuką šešiolikmetis surinko 23 iš 37 taškų „Vytauto“ taškų, bet net ir taip žaisdama Prienų ekipa liko kovoje dėl pergalės, o ketvirtajame kėlinyje net ir perėmė iniciatyvą bei paskutinėmis minutėmis diktavo savo sąlygas.

Broliai Ballai kartu surinko net 80 taškų. LaMelo įmetė 43 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. LiAngelo pasižymėjo 37 taškais bei 10 sugriebtų kamuolių.

Mačo naudingiausiu žaidėju pripažintas Edvinas Šeškus, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius.

„Dzūkijos“ gretose geriausiai žaidė Paulius Petrilevičius – 35 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.

Tai buvo jau ketvirtasis „Big Baller Brand Challenge“ mačas. Kol kas šiose draugiškose varžybose prieniškiai laimėjo visus keturis susitikimus.

Iš pradžių „Vytautas“ įveikė Kauno „Žalgiris-2“ komandą (90:80), vėliau sutriuškino Vilniaus „Lietuvos rytą-2“ (130:93) ir galiausiai nukovė NKL lyderį Šakių „Vytį“ (93:89).

Paskutines šio ciklo rungtynes prieniškiai sausio 28-ąją žais su „Jonava“.