Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2018 01 03

Ballų laukiantis V.Šeškus apie anglų kalbos pamokas: nusikeikti mokėsiu

Virginijus Šeškus laukia brolių Ballų Prienuose, tačiau supranta, kad 19-metis ir 16-metis komandos neišgelbės. Antradienį „Vytautas“ 73:79 nusileido „Šiauliams“ ir LKL užima priešpaskutinę vietą.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Alfredo Pliadžio nuotr.

Treneris pabrėžė, kad komanda praktiškai žaidžia šešiese ir be vidurio puolėjo, todėl kiekviena pergalė yra kaip stebuklas.

„Gediminas Maceina žaidė 7 minutes, Paulius Ivanauskas – 10, o kiti šeši po 37 minutes beveik. Tai su tokiu žaidimu ir be centro prieš bet kurią LKL komandą laimėti būtų žygdarbis“, – tikino V.Šeškus.

Prienų klubas šiuo metu intensyviai ieško penktos pozicijos žaidėjo: „Jis gali būti belekoks. Bet koks stipresnis 2 metrų žaidėjas mums yra aukso vertės.“

„Mes nesakome, kad mūsų išsigelbėjimas bus broliai Ballai. Kaip tyčia centrai iškrito. Nesame tokie turtingi, kad du išleidę, tris nusipirktume. O kai žaidėjai traumuoti, tai jiems reikia pinigus mokėti. Mes negalime sau to leisti. Tai ir vargstame“, – su apmaudu kalbėjo V.Šeškus.

„Treneris pasiruošęs. Angliškai mokausi intensyviai. Tą keiksmažodį tai visi žino“, – juokėsi apie Ballų atvykimą paklaustas strategas.

Jau trečiadienį prie Prienų klubo prisijungs komandos naujokai LiAngelo ir LaMelo Ballai, kurie žais tiek LKL, tiek BBL pirmenybėse.

VIDEO: Broliai Ballai atvyksta į Lietuvą: ką būtina žinoti?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius