Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 kovo 19d. 07:13

Ballų šou: kaip LaVaras jau norėjo pagrasinti V.Šeškui ir tatuiruotės skandalas

LaVaro idėjos nepaliko Šeškui didelio įspūdžio
LaVaro idėjos nepaliko Šeškui didelio įspūdžio
Internete pasirodė naujausia „Ball in The Family“ realybės šou serija. Jos akcentas – LaVaro Ballo debiutas Prienų-Birštono „Vytauto“ vyr. trenerio pareigose, iškalbingas LaMelo kaprizas ir skandalas dėl LiAngelo tatuiruotės.

Po pralaimėjimo Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ LKL čempionate V.Šeškus su LaVaru turėjo nemalonų pokalbį.

Aš laimingas, kaip čia viskas vyksta. Nes žinau, kad neliksiu čia dvejus metus.

Amerikietis, įsitikinęs savo filosofijos pagrįstumu, pasikvietė lietuvį per treniruotę ir aiškino, kaip turėtų žaisti „Vytautas“ – greitai, su daug tolimų metimų ir, be abejo, LaMelo ir LiAngelo Ballais aikštėje.

V.Šeškui vertėjavo asistentas Marius Vaitkevičius.

Tiesa, iš V.Šeškaus veido buvo matyti, kad tos idėjos jam nepaliko didelio įspūdžio. Treneris bandė aiškinti LaVarui, kad jo žaidėjai negali visas 40 minučių lėkti greitu tempu, komandoje yra ir vyresnių krepšininkų. Bet tai neįtikino Ballų tėtušio.

LaVaras buvo akivaizdžiai nepatenkintas, kai dvikovoje su „Pieno žvaigždėmis“ V.Šeškus iš pradžių vėl neleido abiejų brolių į aikštę.

Tokius sprendimus amerikietis palydėjo keiksmais.

Matydamas nepatenkintą tėvą, LaMelo tyliai džiūgavo prie stalo picerijoje.

„Aš laimingas, kaip čia viskas vyksta. Nes žinau, kad neliksiu čia dvejus metus“, – šnabdžėjo jis broliui.

Bet LaVaras nugirdo repliką: „Melo, būsi čia kelerius metus ir neišsisukinėk.“

Paauklėtas šešiolikmetis LaMelo vėliau nuleidęs galvą sakė į kameras: „Tiesiog laikysiuosi tėčio plano iki tol, kol pateksiu į NBA.“

Serijoje matyti, kaip LaVaras jau ruošėsi grasinti V.Šeškui, jog jei jis nežais pagal Ballų planą, išvažiuos su vaikais iš Prienų.

Bet patarėjas jam pasiūlė tiesiog perimti „Vytauto“ vairą „Big Baller Brand“ parodomųjų rungtynių cikle, kuris vis tiek neturi įtakos oficialiuose protokoluose.

„Aš būčiau daręs visai kitaip. Būčiau nuėjęs ir pasakęs, kad jeigu nežaisite, kaip siūlau, tai mes dingstame iš čia“, – prisipažino LaVaras.

Jei tu toks silpnas, būsi pirmas mano sūnus, kuris pradės vartoti alkoholį ir narkotikus.

Jis, laimingas kaip vaikas, strikinėjo palei šoninę liniją, kai apsivilkęs trenerio kostiumą nudirigavo „Vytautą“ į pergalę BBB rungtynėse. Beje, V.Šeškaus toji pergalė nesužavėjo – matėsi iš veido.

„Tai parodė, kad tas jų gynybos mokymas yra neefektyvus. Galima laimėti kur kas paprasčiau. Aš nesitikiu, kad Šeškus pasikeis. Aš žinau, kad jis pasikeis. Įrodymai jam pateikti“, – po pergalės džiūgavo „naujasis treneris“.

LaVaro pasiūlytu žaidimo stiliumi ypač patenkinti buvo žmona Tina ir seneliai.

Tiesa, Ballų tėvo nuotaiką vėliau sugadino siurprizas ledo kambaryje. Jis pirmą kartą išvydo LiAngelo Ballą su tatuiruotėmis, kurios padengė 19-mečio pilvą ir krūtinę.

Ballų šeimoje yra griežta taisyklė – jokių tatuiruočių.

„Jis beprotis. Kaip idiotas. Per visą kūną... Kvailiausias dalykas gyvenime. Jis gailėsis.

Sūnau, tu beprotis, – pyko LaVaras, prilyginęs tai tokioms LiAngelo nuodėmėms kaip vagystei Kinijoje ar auskarų įsivėrimui. – Jei tu toks silpnas, būsi pirmas mano sūnus, kuris pradės vartoti alkoholį ir narkotikus. Jei taip darysi, peržengsi ribą. Priimsi daug blogų sprendimų.“

Tačiau LaVaro įtūžis vėliau atslūgo. Jis, visai susidomėjęs, LiAngelo klausinėjo tatuiruočių prasmės. Daug jų buvo susiję su šeima.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:50
01:14
00:27

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 24sek