2018 04 29

Be gailesčio: L.Mavrokefalidis ir „Lietuvos rytas“ sudorojo „Pieno žvaigždes“

Loukas Mavrokefalidis buvo tiesiog nesustabdomas, o Vilniaus „Lietuvos rytas“ (29-6) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) be gailesčio 110:68 (32:17, 31:20, 28:13, 19:18) sudorojo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (13-21).
Loukas Mavrokefalidis
Loukas Mavrokefalidis / Alfredo Pliadžio nuotr.

„Lietuvos rytui“ prireikė kiek daugiau nei 5 minučių, kad susikrautų dviženklę persvarą (16-6).

Mindaugas Girdžiūnas, Benas Madgenas ir Martynas Echodas labiausiai prisidėjo prie spurto 9:0, leidusio šeimininkams atitrūkti jau rungtynių pradžioje.

Antroje kėlinio pusėje įsisiautėjo Loukas Mavrokefalidis, vos per 4 minutes surinkęs 12 taškų.

Per pirmą ketvirtį „Lietuvos rytas“ atkovojo 6 kamuolius po varžovų krepšiu ir net 9 taškus pelnė kontraatakose. Tai leido įgyti apčiuopiamą persvarą (32:17).

„Pieno žvaigždėms“ nepavyko užmegzti intrigos. Vilniečiai nemažino apsukų ir sparčiai nutolo, drastiškai laimėdami tiek antrąjį, tiek trečiąjį kėlinį.

L.Mavrokefalidis toliau išdarinėjo, ką norėjo (27 taškai per 14 minučių, 9/10 pataikymas), o „Lietuvos rytas“ po trijų ketvirčių buvo priekyje 87:49.

Pasvaliečiams pavyko lygiai sužaisti paskutinį kėlinį, bet tai nieko nelėmė.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 27, Rokas Giedraitis 16, Martynas Echodas 11 (10 atk. kam.), Artūras Jomantas 10.

„Pieno žvaigždės“: Arturs Ausejs 13, Viačeslavas Bobrovas 12, Steponas Babrauskas ir Nikita Balašovas po 11.