Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!

Be progos abejonei: „Žalgiris“ įveikė Mažeikių komandą ir iškopė į LKL pusfinalį

Lietuvos krepšinio lygoje paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai – jais tapo titulą ginantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Andrea Trinchieri auklėtiniai antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse 76:58 (23:14, 17:22, 18:10, 18:12) nugalėjo Mažeikių „M Basket-Delamode“ ekipą.
Rolands Šmits
Rolands Šmits / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Serijoje iki dviejų pergalių „Žalgiris“ triumfavo 2-0, pirmąsias rungtynes laimėjęs 36 taškų skirtumu namuose.

Rungtynėse Telšiuose „Žalgiris“ greitai truktelėjo į priekį dviženkliu skirtumu, tačiau mažeikiškiai bandė laikytis.

Antrojo kėlinio viduryje už kalbas techninę pražangą užsidirbo Andrea Trinchieri, o „M Basket“, vienu metu atsilikusi 21:35, kėlinį užbaigė tiesiog įspūdingai – į pertrauką Mažeikių ekipa iškeliavo turėdama vos keturių taškų deficitą.

Trečiojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai ėmė rodyti raumenis ir surengė spurtą 16:3 – po šio smūgio „M Basket“ taip ir nebeatsitiesė iki pat rungtynių pabaigos.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Rungtynių akimirka

„Žalgirio“ ekipoje rezultatyviausias su 15 taškų buvo Laurynas Birutis.

Kauniečiai šiose rungtynėse pataikė tik 7 tritaškius iš 30 (23 proc.), tačiau kovą dėl kamuolių laimėjo 43:33.

Pusfinalyje Kauno komandos lauks akistata su Panevėžio „Lietkabelio“ arba Utenos „Juventus“ krepšininkais. Šioje serijoje panevėžiečiai pirmauja 1-0.

„M Basket“: Ch.Collinsas ir M.Gecevičius po 12, G.Staniulis 11, E.Tubutis 9.

„Žalgiris“: L.Birutis 15, T.Dimša 11, B.Manekas 10, K.Evansas 9.