Sportas gyvai
05 18 /18:37

Čilietės sudaužė Lietuvos moterų 3x3 rinktinės olimpinę svajonę

Debrecene (Vengrija) vykstančiame 3x3 krepšinio olimpiniame atrankos turnyre Lietuvos moterų rinktinė pralaimėjo Čilės komandai 12:16, nepateko į kitą etapą bei atsisveikino su viltimis dalyvauti Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.
Lietuvos 3x3 moterų rinktinė
Gabrielė Šulskė / nuotr. FIBA

Rungtynių pradžioje čilietės išsiveržė į priekį 6:0, o kėlinio viduryje Pietų Amerikos atstovės pirmavo net 12:3.

Tuomet Lietuvos rinktinei pavyko pradėti rinkti taškus ir sumažinti atsilikimą iki 10:13. Vis dėlto per paskutinę rungtynių minutę nuo pralaimėjimo išsigelbėti nepavyko.

Lietuvos rinktinei Gabrielė Šulskė pelnė 5 taškus, Kamilė Nacickaitė ir Monika Grigalauskytė – po 3, Giedrė Labuckienė – 1.

Anksčiau lietuvaitės pirmajame etape 21:19 nugalėjo čekes, bet 16:19 nusileido kanadietėms.

Grupės kovas Lietuvos ekipa baigė trečia, o į ketvirtfinalį pateko tik dvi pirmosios ekipos – Kanada ir Čekija.

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius