Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 25d. 13:51

D.Adomaitis – apie M.Grigonio situaciją, pokalbį su komisaru ir dvyliktuko atsakymus

Dainius Adomaitis 15min iš Seulo
LKF nuotr. / Dainius Adomaitis

Dainius Adomaitis vėl priekaištavo teisėjams prie šoninės linijos. Ir vėl kad apgintų savo žaidėjus, kuriuos ant parketo ne sykį šiurkščiai patiesė Angolos krepšininkai. Iš lėto įsibėgėję lietuviai dar sykį įrodė savo pranašumą po pertraukos ir užtikrintai susitvarkė su Afrikos atstovais 91:56.

Kai varžovai nuskynė ant žemės smulkutį Luką Lekavičių, strategas išsikvietė teisėją ant kilimėlio ir reikalavo nesportinės pražangos. Jo akimis, jau ne pirmos, kurios neužfiksavo arbitrų brigada.

Angolos krepšininkai suskubo atsiprašyti žalgiriečio, kuris atsispaudimu kėlėsi nuo žemės. Pasiaiškinti D.Adomaičiui priėjo net Angolos rinktinės narys. Vyrai draugiškai pliaukštelėjo delnais.

„Ai!“ – suriko Jonas Valančiūnas, kai Angolos aukštaūgis stūmė jį į nugarą taip, kad lietuvis vos netaranavo LED reklamų. Mūsiškis piktai nužvelgė priešininką, bet netrukus šyptelėjo ir davė Arvydui Saboniui penkis.

Visi turėtų nepamiršti, kad tai tik draugiškos rungtynės, o svarbiausios kovos prasidės po savaitės, ne dabar.

To gyvybiškai svarbių rungtynių troškulio jau, ko gero, reikia ir nacionalinei komandai, kuriai reikėjo nemažai laiko įjungti aukštesnę pavarą.

„Matėme dvi skirtingas puses. Pirmą, kurioje mūsų judėjimas buvo 60-70 proc., ir antrą – tokiu greičiu, kokiu norime. Nesinori visko nurašyti aklimatizacijai, bet turime kitas rungtynes žaisti nuo pirmos sekundės, kaip pradėjome trečią ketvirtį“, – pergalę apibendrino D.Adomaitis.

– Kas lemia tokią sunkių startų tendenciją?

– Kalbamės. Vis tiek, yra tos sunkios dienos dėl aklimatizacijos, bet turime įdėti valios pastangų, ką parodėme trečio kėlinio pradžioje. Kiekvienas buvo žymiai aktyvesnis, žymiai agresyvesnis ir taip turi būti toliau.

– Vėl teko nemažai diskutuoti su teisėjais. Ar kaip draugiškoms rungtynėms leidžiamas ne per didelis kontakto lygis?

– Vakar rungtynių komisaras viešbutyje aiškino, kad pas juos taip traktuojama, leidžiama. Mums gal patiems reikia prisitaikyti. Bet nesinori, kad nei jie, nei mes gautume mikrotraumų.

– Rungtynės panašios, o gal kas naujo gero buvo antroje rungtynių dalyje?

– 4 klaidos antroje pusėje. Manau, čia ta koncentracija turi būti labai gera, ypač kai pirmoje pusėje 6 kartus klydo įžaidėjai. Turime eliminuoti tokius momentus.

– Kaip sekėsi Domantui Saboniui grįžti į aikštę?

– Gerai. Kiekvienas įdėjo savo indėlį. Jo atsidavimas maksimalus, pastangos – maksimalios. Gerai. Nėra jam lengva, bet tą suprantame – turime dar treniruotę ir rungtynes.

– Ar žaidėjai dar gali kažką pakeisti tose paskutinėse rungtynėse ir duoti atsakymus dėl dvyliktuko?

– Žinoma, kad gali. Visi duoda kažkokius atsakymus ir mums reikia galvoti.

– Kokį atsakymą davė Arnas Butkevičius?

– Jis ir šeštadienį davė gerus atsakymus. Mums tik daugiau laiko galvojimui ir analizavimui.

– Kokia situacija su Mariumi Grigoniu, kurio net nebuvo arenoje?

– Daktarai ligoninėje atliko Mariaus skrandžio nuotraukas. Pasitvirtino diagnozė, kad tai skrandžio uždegimas, kuris trunka 5-6 dienas. Gydytojai taiko gydymą ir jis veikia. Tikimės, kad su čekais Marius jau grįš į rikiuotę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek