2019 02 12 /21:52

D.J.Seeley ištempė „Rytą“ į KMT finalo ketvertą

Pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio mače su Utenos „Juventus“ stipriai vargęs Vilniaus „Rytas“ atsakomojoje dvikovoje taip pat turėjo kaip reikiant paplušėti. Dainiaus Adomaičio vyrai antradienį svečiuose 76:65 (20:13, 11:19, 18:20, 27:13) laimėjo nervų karą ir žengė į savaitgalį Vilniuje vyksiantį finalo ketvertą.
D.J.Seeley / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Pirmą mačą namuose sostinės klubas laimėjo 87:85.

KMT pusfinalyje „Rytas“ susitiks su Klaipėdos „Neptūnu“.

„Rytas“ susitikimą pradėjo sėkmingiau ir dar pirmajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (20:10), tačiau puolimą atgaivinusi „Juventus“ greitai panaikino deficitą ir po Dovio Bičkauskio tritaškių jau pirmavo 32:28.

Šeimininkus po pertraukos nuolat užvedinėjo Tomo Dimšos metimai ir geras darbas gynyboje. Tačiau kuomet Mindaugo Girdžiūno ir Arno Butkevičiaus taškai rezultatą išlygino (46:46), „Juventus“ į tai reagavo vėl perimdama iniciatyvą.

Visgi ją šeimininkai išlaikė iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, bet D.J.Seeley vedamas „Rytas“ atlaikė spaudimą ir galiausiai išvengė fiasko.

D.J.Seeley šiame mače pelnė net 27 taškus.

„Rytas“: D.J.Seeley 27, Chrisas Krameris 13, Arnas Butkevičius 11.

„Juventus“: Karolis Guščikas 18, Tomas Dimša 12, Dovis Bičkauskis 10.