2017 12 17

D-Mo puikų pasirodymą nustelbė pusšimtį taškų pelnęs varžovas

Donatas Motiejūnas surengė dar vieną solidų pasirodymą, bet lietuvį sekmadienį užgožė pusę šimto taškų pelnęs varžovas. Šandongo „Golden Stars“ (13-4) keturių pergalių serija nutrūko išvykoje nusileidus Šanchajaus „Sharks“ (8-9) – 111:128 (24:23, 27:39, 30:34, 30:32).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Instagram“ nuotr.

Lietuvis aikštę paliko savo sąskaitoje turėdamas dvigubą dublį.

Kaunietis žaidė 37 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (7/13 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/9 baudų), sugriebė 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir tiek pat prasižengė.

Šeimininkų gretose fenomenalų pasirodymą surengė Jimmeris Fredette‘as, per 43 minutes pelnęs net 50 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

„Sharks“: Jimmeris Fredette‘as 50 (10 rez. perd., 9 atk. kam.), Nickas Minnerathas 37 (9 atk. kam.), Cai Liangas 14.

„Golden Stars“: Dingas Yanyuhangas 32, Donatas Motiejūnas (15 atk. kam.) ir Ty Lawsonas (7 atk. kam., 8 rez. perd.) po 23.