2017 10 31

D.Motiejūno akistata su S.Marbury: kuklus pasirodymas ir skaudus pralaimėjimas

Donatas Motiejūnas patyrė pirmąją nesėkmę Kinijoje. Jo atstovaujamas Šandongo „Golden Stars“ klubas 102:114 (17:33, 30:33, 20:28, 35:20) nusileido Pekino „Dragons“.
Donatas Motiejūnas su komandos draugais Šandongo „Golden Stars“ klube
Donatas Motiejūnas su komandos draugais Šandongo „Golden Stars“ klube / „Facebook“ nuotr.

Lietuvis kilo nuo suolo, o po pirmojo kėlinio Šandongo ekipa atsilikinėjo jau 16 taškų.

Per 36 minutes D-Mo surinko 13 taškų (5/7 dvit, 0/4 trit., 3/7 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Galutinis rezultatas nelabai atspindi to, kas vyko aikštėje, mat po trijų kėlinių komandas skyrė net 27 taškai.

Kovą dėl kamuolių Šandongo ekipa pralaimėjo net 28:47.

Prieš lietuvį šiame susitikime rungtyniavo ir ilgametis NBA žaidėjas Stephonas Marbury, kuris pelnė 14 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas Kinijoje žaidžia jau nuo 2010-ųjų.

Naudingiausiai lietuvio komandoje žaidė buvęs žalgirietis Ty Lawsonas, jis pelnė 32 taškus, 27 pridėjo Dingas Yanyuhango, D-Mo buvo trečias pagal rezultatyvumą.

„Dragons“ ekipą į pergalę atvedė net 39 taškus sumetęs Shavlikas Randolphas.

„Golden Stars“: T.Lawsonas 32, D.Yanyuhangas 27, D.Motiejūnas 13 (8 atk. kam.), W.Ruhengas 8.

„Dragons“: S.Randolphas 39, Z.Abbasas 21, W.Zhengas 15, S.Marbury (11 rez. perd.) 14.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas