2022 12 03

Drama Panevėžyje: „Wolves“ paskutinėmis akimirkomis palaužė „Lietkabelį“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pergalę po atkaklios kovos pasiekė Alytaus „Wolves“ (7-4) klubas, išvykoje 96:92 (20:19, 26:13, 20:30, 27:33) palaužęs Panevėžio „Lietkabelį“ (8-3).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Įsiveržęs į baudos aikštelę Eigirdas Žukauskas, likus 53 sek., išvedė „Wolves“ į priekį (91:90), o Jamelas Morrisas prarado kamuolį dviejose „Lietkabelio“ atakose iš eilės, iš esmės pasmerkdamas savo komandą.

Pražangų taktika „Lietkabeliui“ neišdegė ir „Wolves“ laimėjo rungtynes.

Taip nutrūko penkių Panevėžio ekipos pergalių serija LKL lygoje.

„Džiugu, kad yra pergalė. Vienu metu buvome paleidę varžovus, bet grįžome į rungtynes ir, manau, pelnytai laimėjome“, – po rungtynių sakė Rimas Kurtinaitis, „Wolves“ treneris.

„Pirmoje pusėje mus stabdė 11 klaidų. Bet džiaugiuosi, kad vyrai nepalūžo ir žaidė iki galo“, – pridūrė R.Kurtinaitis.

„Wolves“ po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų deficitą, tačiau po pertraukos pelnė net 63 taškus. „Wolves“ šiame mače smeigė 14 tritaškių iš 28 (50 proc.). Tai – Alytaus komandos sezono rekordas.

Tiesa, panevėžiečiai irgi pataikė 12 tritaškių iš 25 (48 proc.).

„7bet-Lietkabelis“: Gabrielius Maldūnas 20 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Kristianas Kullamae 19 (3/7 trit.), Mantas Rubštavičius 12, Paulius Murauskas 10, Jamelas Morrisas 8 (4 kld.).

„Wolves“: Ahmadas Caveris 22 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Adas Juškevičius 19 (4/9 trit.), Mindaugas Lukauskis 11, Marcosas Delia 10 (5 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas ir Hugo Invernizzi – po 9.