2018 02 14

Dramatiškas trileris Vilniuje – „Lietuvos rytas“ po pratęsimo nukovė „Juventus“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ tapo paskutiniu Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalio dalyviu. Vilniečiai namuose po pratęsimo 91:88 (19:11, 18:21, 17:25, 23:20, 14:11) pažabojo Utenos „Juventus“. Vilniečiai iššvaistė 17 taškų pranašumą, tačiau Chrisas Krameris išplėšė pratęsimą, kurį „Lietuvos rytas“ laimėjo.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Vienas „Lietuvos ryto“ didvyrių Chrisas Krameris rungtynių pabaigoje patyrė traumą. Kol kas neaišku, kiek ji rimta. Krepšininkas iš viso pelnė 15 taškų ir svarbiausiu metu tempė komandą.

Rezultatyviausias Vilniaus ekipoje buvo 18 taškų surinkęs ir keturis tritaškius pataikęs Benas Madgenas.

Utenos klubą į priekį vedė Mindaugas Kupšas, surinkęs 22 taškus.

Pirmąjį kėlinį 19:11 laimėjo „Lietuvos rytas“, o Benas Madgenas pelnė 10 taškų vilniečiams. Antrajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ persvara buvo išaugusi net iki 17 taškų, tačiau „Juventus“ sugrąžino intrigą ir po dviejų kėlinių atsiliko 32:37.

Trečiajame kėlinyje Dovis Bičkauskis persvėrė rezultatą 43:41. Per trečią ketvirtį Mindaugas Kupšas surinko net 14 taškų ir „Juventus“ prieš lemiamą kėlinį pirmavo 57:54.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė įnirtinga kova. Likus žaisti 18 sekundžių, Kenny Gainesas pataikė tik vieną baudos metimą ir leido Chrisui Krameriui išplėšti pratęsimą.

K.Gainesas pelnė 6 taškus pratęsime, bet išsibaudavo. Likus žaisti 15 sekundžių, „Juventus“ pirmavo 88:87 ir turėjo kamuolį. Bet M.Kupšas nesugebėjo pagauti kamuolio iš užribio. Jimmy Baronas pataikė lemiamus baudos metimus, o likusios atakos metu suklydo Anthony Irelandas.

Praėjusiais metais „Lietuvos rytas“ ketvirtfinalyje taip pat susitiko su „Juventus“, o tada R.Kurtinaitis buvo tik šviežiai stojęs prie ekipos vairo. Tąsyk „Juventus“ pateikė staigmeną ir 87:84 sugebėjo palaužti „Lietuvos rytą“.

Pusfinalyje Vilniaus „Lietuvos rytas“ susitiks su Alytaus „Dzūkija“, kuri sensacingai pašalino Klaipėdos „Neptūną“.

Kitame pusfinalyje susitiks Kauno „Žalgiris“ ir Panevėžio „Lietkabelis“.

Karaliaus Mindaugo taurės mačai šį savaitgalį vyks Klaipėdoje.

„Lietuvos rytas“: B.Madgenas 18, C.Krameris 15, L.Mavrokefalidis ir R.Giedraitis po 13, M.Echodas 12.

„Juventus“: M.Kupšas 22, K.Gainesas 21, D.Bičkauskis 18.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas