2015 09 18

Draugišką turnyrą Italijoje žalgiriečiai pradėjo nesėkme

Italijoje šią savaitę sezonui besirengiantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pradėjo pasirodymą „Citta di Caorle“ turnyre. Pirmąją turnyro dieną žalgiriečiai nusileido Trevizo „Treviso Basket“ komandai 73:75.
zalgiris-khimik-highlights-komentarai
Kauno „Žalgiris“

Kauniečiai šiame turnyre rungtyniauja be Vytenio Lipkevičiaus, kuris penktadienį išskubėjo į Lietuvą pas besilaukiančią žmoną.

Susitikime sėkmingiau startavo „Treviso Basket“ komanda, pirmavusi 5:0, 11:4, 12:6. Netrukus rezultatyvią atkarpą pradėjo dvitaškį su pražanga pelnęs Martynas Pocius, o pratęsė nuo suolelio pakilę Ianas Vougioukas (5 taškai) ir Regimantas Miniotas (4 taškai). Po pirmojo kėlinio jau pirmavo žalgiriečiai – 20:17.

I.Vougioukas antrojo kėlinio pradžioje pelnė dar 4 taškus, tačiau italai buvo trumpam persvėrę rezultatą 27:26. Į aikštę grįžęs Brockas Motumas pasižymėjo 4 taškais, dar du įmetė R.Miniotas ir po antrojo kėlinio „Žalgiris“ turėjo trapią persvarą – 32:29.

Trečiajame kėlinyje virė atkakli kova. Rungtynių teisėjai technine pražanga nubaudė žalgiriečių trenerį Šarūną Jasikevičių, o puolime svečiai atrado naują ginklą. Olivier Hanlanas per kėlinį surinko 9 taškus ir pataikė pirmąjį „Žalgirio“ tolimą metimą iš 15 bandymų. Po trečiojo kėlinio kauniečiai turėjo 1 taško deficitą – 48:49.

Paskutiniame ketvirtyje į priekį truktelėjo varžovai, pirmavę 62:54. Po Martyno Varno tritaškio žalgiriečiai priartėjo 59:64, o vėliau sumažino skirtumą iki minimumo. Paskutiniosiomis sekundėmis mūsiškiai bandė gelbėtis naudodami pražangų taktiką, tačiau italai nuo baudų metimų linijos neklydo – 73:75.

„Žalgiris“: M.Varnas 15 (5/5 dvit.), O.Hanlanas 11, B.Motumas 10 (5 atk. kam.), I.Vougioukas 9 (2 per. kam., 2 blk.), E.Ulanovas 9, M.Pocius 8, R.Miniotas 6 (8 atk. kam.), K.Žemaitis 2 (6 atk. kam.), L.Birutis 2, M.Sajus 1, P.Valinskas 0.

„Treviso Basket“: R.Tommaso 19, P.Marshawnas 12, A.Ancelotti 11 (9 atk. kam.).