2022 10 23

Dviejų pratęsimų dramoje „Pieno žvaigždės“ paliko Prienus be pergalių

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ namuose pasirūpino, kad Prienų „Labas GAS“ komanda toliau liktų nežinanti pergalės LKL skonio.
Evaldas Šaulys
Evaldas Šaulys / nuotr. Mato Baranausko/bcpienozvaigzdes.lt

Ramūno Cvirkos auklėtiniai svečius iš Prienų nugalėjo tik po dviejų pratęsimų 115:110 (27:23, 24:21, 17:26, 22:20, 14:14, 11:6).

Po dviejų kėlinių 51:44 pirmavo Pasvalio komanda, trečiajame bandė bėgti dar toliau, bet nesugebėjo.

Galiausiai viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis. Po prieniškių spurto 7:0 rezultatas tapo lygus 88:88. Tuo metu iki rungtynių pabaigos buvo likę pustrečios minutės.

Likus mažiau nei minutei, rezultatas toliau buvo lygus 90:90. Ignas Vaitkus suklydo, tad „Labas GAS“ turėjo paskutinę ataką. Tiesa, jos neišnaudojo – Brandonas Brownas prametė.

Pratęsimas.

100:98 Prienai buvo priekyje, o tuomet Karolis Giedraitis sumetė baudas, bet tritaškį įkrėtė Evaldas Šaulys (101:102).

Reikėjo tik apsiginti „Labas GAS“ ekipai, kuri sugebėjo pelnyti du taškus (104:101), tačiau prieš iš trijų taškų zonos atakavusį E.Šaulį prasižengė Dominykas Domarkas.

O štai E.Šaulio ranka nesudrebėjo – jis lygino rezultatą 104:104.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Rungtynių akimirka

Antrajame pratęsime jau „Pieno žvaigždės“ diktavo madas ir užsitikrino alinančią pergalę.

Tai jau šeštas „Labas GAS“ pralaimėjimas per šešerias žaistas rungtynes. „Pieno žvaigždės“ iškovojo trečią pergalę, pasvaliečiai yra patyrę ir tris nesėkmes.

„Pieno žvaigždės“: M.Pacevičius 20, I.Vaitkus 18, J.Furmanavičius 16 (9 atk. kam.), C.Allenas-Williamsas 15 (7 rez. perd., 28 naud. bal.), E.Šaulys (11 atk. kam.) ir D.Ware'as po 12, R.Kuksikas 11.

„Labas GAS“: B.Brownas 25, K.Giedraitis 22, D.Šaličius 19, I.Osborne'as 12, K.Metrikis 11.