2017 12 09

Fantastiškas „Vytautas“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės – patiesė „Lietkabelį“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pralaimėjimą patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (10-4). Panevėžiečiai išvykoje 74:88 (22:22, 19:18, 19:21, 14:27) nusileido Prienų-Birštono „Vytautui“ (4-9).
Virginijaus Šeškus
Virginijaus Šeškus / A.Pliadžio nuotr.

Devyniais pralaimėjimais sezoną pradėjusiam „Vytautui“ tai jau ketvirtoji pergalė iš eilės.

„Vytautas“ atliko net 42 (15/42) tolimus metimus, pasiekdamas LKL visų laikų rekordą.

Prienų-Biršono krepšininkai suklydo vos 6 kartus, o po didžiosios pertraukos neprarado apskritai nė vieno kamuolio.

Per pirmuosius tris kėlinius nei viena komanda neturėjo didesnio nei aštuonių taškų pranašumo, tačiau galingai sužaistas ketvirtasis kėlinys nutiesė Virginijaus Šeškaus auklėtiniams kelią į pergalę.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui komandas skyrė vos du taškai (64:62). Spurtą 11:2 surengę „Vytauto“ krepšininkai prieš įpusėjant kėliniui susikrovė dviženklę persvarą (75:64).

„Atrodė, kad išlipomė iš duobės, bet dabar vėl atgal. Nežinau, ką daryti. Čia treneriui reikės spręsti“, – po rungtynių sakė „Lietkabelio“ puolėjas Žygimantas Skučas.

„Su „Vytautu“ visuomet sunku žaisti. Kiek čia atvažiuojam, visuomet sunku“, – pridūrė Ž.Skučas.

.Dabar žaidžiame su energija, su dideliu noru, – po rungtynių teigė Edvinas Šeškus. – Tikrai nesustosime ir eisime toliau. Prienai visada mėto tritaškius, o dabar leido – metėme. Kitą kartą galime ir dar daugiau išmesti.“

„Vytautas“: Tomas Dimša 17, Eigirdas Žukauskas 16 (7 atk. kam.), Edvinas Šeškus ir Egidijus Dimša po 14.

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 15 (11 atk. kam.), Adas Juškevičius 12, Kšištofas Lavrinovičius 10 (7 atk. kam.).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas