2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Gargždų“ galva – apie skambučius N.Čanakui, asistentų paiešką ir įsimintiną mačą Vilniuje

„Betsafe-LKL“ TV šįkart lygos aistruoliams pateikia pokalbį, kurį pristato parduotuvių tinklas DEPO, su „Gargždų“ vyriausiuoju treneriu Laimonu Eglinsku.
Laimonas Eglinskas
Laimonas Eglinskas / „Betsafe-LKL“ nuotr.

34-erių specialistas yra kilęs iš Šilutės, kuri savo komandą aukščiausiose šalies pirmenybėse turėjo XX a. 10 dešimtmetyje, kuomet L.Eglinskas dar buvo vaikas. Visgi šilutiškis teigia prisimenantis krepšinio batalijas įkaitusioje atmosferoje.

VIDEO: L. Eglinskas – apie skambučius N.Čanakui, asistentų paiešką ir įsimintiną mačą Vilniuje

„Ką atsimenu, tai tą mažą salę ir labai daug žiūrovų, kad būdavo geras, didelis triukšmas. Kad labai būčiau tuo metu sekęs intensyviai, taip nebuvo. Tėtis buvo į kelias rungtynes nusivedęs. Tą triukšmą, gerą žemaitišką palaikymą tikrai atsimenu“, – prisiminimais iš vaikystės dalinosi treneris.

Prieš debiutinį sezoną vyr. trenerio poste L. Eglinskui reikėjo ieškoti, kas jo trenerių štabe užims asistento poziciją, kurioje jis pats praleido eilę metų. Tuo žmogumi galiausiai tapo iš praėjusių metų „Gargžduose“ likęs Lukas Aleksandravičius. Gargždiškių strategas papasakojo, kokius lūkesčius turi savo kolegoms.

LKL nuotr./Laimonas Eglinskas
LKL nuotr./Laimonas Eglinskas

„Ieškau tokių noliferių, kurie yra labai atsidavę savo darbui. Žinau, koks buvau pats, kiek iš savęs reikalaudavau. Manau, reikalausiu daug ir iš asistento, kuris ateina pas mane dirbti. Pasakiau, kad nebus lengva, reikės daug dirbti, bus nemažai kritikos, nes aš mėgstu tai. Pats esu darboholikas ir norėčiau, kad mano kolegos tokie būtų. Ir, aišku, kitas dalykas – kad su žmogumi kalbėdamas rasčiau bendrą kalbą. Kad galėtume kalbėtis ne tik apie krepšinį, bet būtų ir laisvalaikiu geras kolega ir žmogus“, – teigė naujasis „Gargždų“ vairininkas.

2022-ųjų „Betsafe-LKL“ finalo serijos trečiajame mače, kuomet iš rungtynių buvo išvarytas įsiaudrinęs Nenadas Čanakas, prie Panevėžio ekipos vairo stojo būtent L. Eglinskas. Kaip jis prisimena šią netikėtą galimybę vadovauti komandai karštoje „Jeep“ arenoje, išgirsite Betsafe-LKL TV „YouTube“ kanale.

Standings provided by Sofascore

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 24sek