2019 10 23

Ispanijoje iki pabaigos kovojęs „Lietkabelis“ lieka be pergalių Čempionų lygoje

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai pralaimėjo antrąsias rungtynes FIBA Čempionų lygoje, kai trečiadienį Ispanijoje 70:76 (15:13, 15:19, 21:24, 19:20) nusileido Manresos „Baxi“ klubui, kuriam atstovauja Deividas Dulkys.
Tomas Lekūnas
Tomas Lekūnas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Panevėžio komanda buvo pavijusi šeimininkus ketvirtojo kėlinio pradžioje (59:59), bet katalonų klubas trūktelėjo 5 taškais.

Po dar vienų gaudynių, kai „Lietkabelis“ buvo priartėjęs per tašką, pasikartojo tas pats.

Šiame mače Nenado Čenako auklėtiniai pataikė tik 14 proc. tolimų metimų – 3 tritaškius iš 21.

Rezultatyviausiai Panevėžio komandoje žaidė po 11 taškų surinkę Željko Šakičius ir Tomas Lekūnas. Pastarasis pataikė ir labai sudėtingų metimų.

Nugalėtojų gretose 5 minutes žaidęs buvęs Lietuvos rinktinės gynėjas Deividas Dulkys taškais nepasižymėjo.

A grupėje Manresos ekipa užkopė į viršų – po dvi pergalės turi ir Ankaros „Turk Telekom“.

„Lietkabelis“ liko A grupės dugne be pergalių.

Panevėžio „Lietkabelis“: Željko Šakičius ir Tomas Lekūnas po 11, Kenas Brownas ir Martynas Sajus po 9;

„Baxi“: Davidas Kravishas 19, Williamas Magarity 17, Ryanas Toolsonas 12.