Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 05, 10:39

Išskirtinis įvertinimas: J.Štreimikytė-Virbickienė išrinkta ten, kur yra tik trys lietuviai

Lietuvos krepšinio legenda Jurgita Štreimikytė-Virbickienė lapkritį sulauks neeilinio įvertinimo. Buvusi krepšininkė, o dabar trenerė bus įtraukta į FIBA Šlovės muziejų.
Jurgita Štreimikytė-Virbickienė
Jurgita Štreimikytė-Virbickienė / nuotr. Augusto Didžgalvio

FIBA pranešė, kad lapkričio 30-ąją Šveicarijoje esančiuose Patricko Baumanno Krepšinio namuose bus pagerbtos penkios krepšininkės ir keturi moterų krepšinio treneriai.

Be J.Štreimikytės-Virbickienės, į Šlovės muziejų bus įtraukti ir Lisa Leslie (JAV), Robyn Maher (Australija), Catarina Pollini (Italija), Mame Maty Mbengue (Senegalas), Geno Auriemma (JAV), Antonio Barbosa (Brazilija), Milanas Vajoševičius (Serbija) ir Maria Planas (Ispanija).

J.Štreimikytė-Virbickienė taps vos ketvirta Lietuvos atstove FIBA Šlovės muziejuje.

Iki šiol į jį buvo įtraukti tik Arvydas Sabonis (2010 metais), Šarūnas Marčiulionis (2015) ir Modestas Paulauskas (2020).

Moterų krepšininkių FIBA Šlovės muziejuje nuo šiol bus 26-ios, o J.Štreimikytė-Virbickienė tarp jų – vienintelė lietuvė.

Lino Žemgulio nuotr./Jurgita Štreimikytė-Virbickienė
Lino Žemgulio nuotr./Jurgita Štreimikytė-Virbickienė

50-metį šiemet paminėjusi legendinė Lietuvos krepšininkė 1997 metais su šalies rinktine tapo Europos čempione, 1999-aisiais buvo Eurolygos vicečempionė, du kartus nugalėjo Italijos čempionate, po keturis kartus tapo Lietuvos ir Baltijos čempione.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek