2023 01 14

It uraganas antrajame kėlinyje praūžęs „Rytas“ įveikė Prienų klubą

Įspūdingai antrąjį rungtynių ketvirtį sužaidęs Vilniaus „Rytas“ (11:4) namuose 98:77 (19:26, 39:12, 19:19, 21:20) nugaėjo Prienų „Labas Gas“ (0-16) ekipą.

Prieniškiai laimėjo pirmąjį kėlinį, tačiau antrajame „Rytas“ žaidė nesustabdomai – per 10 minučių sumetė 39 taškus ir iš esmės išsprendė visus rungtynių klausimus (58:38).

Ketvirtajame kėlinyje didžiausiu svečių pasiekimu tapo priartėjimas iki keturiolikos taškų (77:63), tačiau šį gaisrą užgesinęs „Rytas“ išsaugojo pergalę savo rankose.

„Rytas“ šiame mače vertėsi be savo amerikiečių – Jarvisas Williamsas nebuvo registruotas rungtynėms, o Marcusas Fosteris nuo suolo nepakeltas, tausojant jį kitos savaitės kovoms.

Lyderio rolę perėmė sužibėjęs M. Echodas – 25 minutės, 20 taškų (10/12 dvitaškių), 16 atkovotų, perimtas ir 4 prarasti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, pražanga bei 36 naudingumo balai.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė ir 15 taškų pelnęs Gytis Masiulis. Asmeninį rekordą jis pasiekė vos per šešių minučių atkarpą antrajame kėlinyje.

„Rytas“: Martynas Echodas (16 atk. kam., 36 naud. bal.), Gytis Masiulis (3/4 tritaškių) ir Gytis Radzevičius (9 atk. kam.) po 16, Lukas Uleckas 15, Margiris Normantas 14 (4 rez. perd.).

„Labas GAS“: Jamilas Wilsonas 16 (5/6 dvitaškių, 9 atk. kam., 4 klaidos), Domantas Vilys 12 (2/8 tritaškių), Darius Tarvydas 11, Tauras Jogėla 10 (0/6 tritaškių, 6 atk. kam.).