2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 09 01 /17:24

„Juventus“ reaguoja į naują tvarką: grąžina pinigus už abonementus, svarsto žaisti be žiūrovų

Po ketvirtadienį vykusio Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) vadovų, klubų atstovų bei Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovų susitikimo Utenos „Juventus“ klubas priėmė sprendimą grąžinti pinigus visiems įsigijusiems 2020/21 metų sezono abonementus.
Žydrūnas Urbonas
Žydrūnas Urbonas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Toks sprendimas priimtas dėl to, jog SAM pateikus naujas taisykles arenoms, nebėra galimybės užtikrinti konkrečias vietas tiems žmonėms, kurie jau įsigijo abonementus.

„Situacija, rekomendacijos, reikalavimai keičiasi taip greit, kad mes vos spėjame į juos reaguoti. Galvojome, kad pavyks išvengti grąžinimo, tačiau ketvirtadienį buvo paskelbta, kad pirmos dvi sektorių eilės Utenos arenoje privalo būtų išimtos iš prekybos, o mes jau praktiškai jas esame išpardavę. Nėra prasmės kažką kaitalioti, geriau grąžinti pinigus. Noriu tik atsiprašyti visų už nepatogumus, tačiau patys esame situacijos įkaitai“, – kalbėjo „Juventus“ ekipos direktorius Eimantas Skersis.

Visiems, kurie abonementus įsigijo internetu, reikia vėl prisijungti prie savo paskyros svetainėje www.tiketa.lt ir paspausti grąžinimo mygtuką. Pinigai bus sugrąžinti į jūsų sąskaitą. Tiems, kurie abonementus įsigijo kasoje, reikia nueiti į tą pačią kasą, kurioje buvo pirktas abonementus, ir jums bus grąžinti pinigai.

„Pirmadienį sulaukėme Lietuos krepšinio lygos reikalavimų paketo. Manome, kad dalis nurodymų yra pertekliniai ir jų įgyvendinti nei klubas, nei arena negalės, todėl kreipsimės prašydami paaiškinimų. Jei situacija nebus pakoreguota, kitą savaitę rinksimės į klubo valdybos posėdį ir aptarsime galimybę artėjantį sezoną rungtyniauti be žiūrovų. Suprantame, kad tai būtų skaudus sprendimas, tačiau negalime investuoti ženkliai didesnės sumos, nei gautume už parduotus bilietus“, – teigė E.Skersis.

Jei nebus priimtas drastiškas sprendimas ir rungtynės vyks su žiūrovais, bus atsisakyta sezono abonementų, o bilietai platinami tik į konkrečias rungtynes.

„Situacija kinta taip greit, kad nėra prasmės prekiauti abonementais. Remiamės didžiųjų klubų patirtimi, ypač – Kauno „Žalgirio“. Konsultavomės su jų atstovais. Visi mano, kad geriausias sprendimas yra prekiauti bilietais tik į vienas artimiausias rungtynes. Niekada negali žinoti, kada bus priimtas sprendimas drausti žiūrovus renginių metu, ar dar labiau sugriežtinti taisykles, tad grąžinti pinigus į vienerias rungtynes bus gerokai paprasčiau“, – mintimis dalijosi klubo vadovas.

2020/21 metų šalies pirmenybes „Juventus“ pradės rugsėjo 19 dieną Vilniuje, kur susitiks su vietos „Ryto“ klubu. Savo žiūrovų akivaizdoje uteniškiai startuos rugsėjo 26 dieną maču su Prienų „Cbet“ komanda.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 24sek