Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 13d. 16:58

Kauno „Žalgiris“ paaiškino, kodėl išaugo abonementų kainos: lėmė du veiksniai

Titulo laukimas Kaune: „Žalgirio“ sirgalių emocijos
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Titulo laukimas Kaune: „Žalgirio“ sirgalių emocijos

„Neblogas kainas „šovėt“, – piktinosi Kauno „Žalgirio“ sirgalius po to, kai jo komanda pradėjo abonementų prekybą. Lietuvos čempionai naują sezoną pasitiks ne tik permainomis sudėtyje, bet ir brangesnėmis vietomis arenoje. Klubo atstovai aiškina, kad tam įtakos turėjo ir milžiniškas susidomėjimas, ir padidėjęs rungtynių Eurolygoje skaičius.

Praėjusiame Eurolygos reguliariajame sezone žalgiriečių rungtynėse Kaune vidutiniškai lankydavosi net 14 737 žiūrovai, o tai yra geriausias rodiklis tarp visų pajėgiausių Europos komandų.

Net 11 kartų į „Žalgirio“ areną buvo išpirkti visi bilietai.

„Žalgirio“ bilietų pardavimo vadovė Raimonda Čeičė 24sek atskleidė, kad abonementų kaina, palyginti su praėjusiu sezonu, padidėjo 10 procentų, o tai patiko ne visiems žaliai baltų aistruoliams.

Pasak „Žalgirio“ atstovės, kainų pokytį lėmė ne tik puikūs lankomumo rezultatai ir didžiulis susidomėjimas praėjusį sezoną, bet ir prisidėjusios dvejos papildomos Eurolygos reguliariojo sezono rungtynės.

Būtent Eurolygos plėtrą iki 18 komandų ir du papildomus mačus R.Čeičė įvardija kaip pagrindinę kainų augimo priežastį.

Nuo 150 iki 235 eurų – tokį „Žalgirio“ sezono abonementų kainų šuolį įvardino 24sek skaitytojas.

„Pagal skaitytojo minimą kainą galima numanyti, kad yra kalbama apie abonementą Žalioje zonoje, kuri yra viena paklausiausių, – 24sek aiškino „Žalgirio“ bilietų pardavimo vadovė. – Šioje zonoje įsigydamas abonementą, asmuo sutaupo nuo 31 proc. (įsigyjant abonementą pirmą kartą) iki 48 proc. (pratęsiant abonementą).

Kalbant apskritai, kai kuriuose sektoriuose kainos nepasikeitė nuo praėjusio sezono (Pilka zona, „Audi“ klubas).“

Skirtingą kainų pokytį atskiruose sektoriuose R.Čeičė aiškino tuo, kad bilietų paklausa kai kuriuose sektoriuose yra labai didelė, o klubas nori užtikrinti, kad sezono eigoje į paklausiausius sektorius būtų galima įsigyti ir pavienius bilietus.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Titulo laukimas Kaune: „Žalgirio“ sirgalių emocijos
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Titulo laukimas Kaune: „Žalgirio“ sirgalių emocijos

Šiemet klubas parduos ribotą abonementų skaičių – 6000.

„Abonementų skaičių nuspręsta riboti, nes paklausa yra didelė. Jeigu abonementais būtų išpirkta visa arena, labai nedaug sirgalių iš kitų miestų ir valstybių, galinčių atvykti ne į visus mačus, galėtų patekti į pavienes rungtynes sezono eigoje“, – sprendimą aiškino „Žalgirio“ atstovė.

Abonementų skaičių nuspręsta riboti, nes paklausa yra didelė.

Praėjusį sezoną, neskaičiuojant ložių nuomininkų, „Žalgiris“ pardavė beveik 5600 abonementų. Įskaičiuojant ložių savininkus – daugiau nei 6500.

Jei prieš artėjantį sezoną bus išparduoti visi 6000 abonementų, sirgaliai galės įsigyti ir daugiau. Tiesa, už realią rinkos vertę – t.y. apie 40 proc. brangiau.

Komentarai: 9
Title Sponsor
Turkish Airlines
Premium Partners
7days Adidas
Global Partners
Tadim Spalding Intersport
Partners

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 24sek