2015 06 07

Klaipėdos „Neptūno“ bronzinė viltis – vis dar gyva

LKL mažojo finalo serijoje lygybė. Kazio Maksvyčio treniruojami Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai išvykoje 66:61 (17:12, 11:22, 23:16, 15:11) įveikė Utenos „Juventus“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą – 2:2. Lemiamos, penktosios, serijos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Klaipėdoje.
„Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“
Klaipėdos „Neptūnas“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Spurtas. Po pirmo ketvirčio turėję penkių taškų deficitą aikštelės šeimininkai antro pradžioje spurtavo 13:2 ir išsiveržė į priekį.

Emocijos. Jų rungtynėse netrūko. Už ginčus su arbitrais technine pražanga buvo nubausti Dainius Adomaitis bei Mustafa Shakuras. Rungtynių dalyviai dar ne kartą balansavo ties techninės pražangos riba.

Baudos. Simas Buterlevičius visus taškus pirmoje rungtynių pusėje pelnė baudų metimais (8/9). „Juventus“ pirmoje dalyje metė 17 baudų (pataikė 14), „Neptūnas“ 10 (9).

Deividas Gailius. Per pirmąsias tris mažojo finalo rungtynes „tuščias“ buvęs puolėjas tapo vienu iš svarbiausių žaidėjų ketvirtajame susitikime. Klaipėdietis rungtynes pradėjo penkiais taškais iš eilės, o ketvirtajame kėlinyje po jo tritaškio svečiai spurtavo ir įgijo 9-ių taškų pranašumą.

Atgijo. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai nepalūžo ir likus žaisti dvi minutes Rashaunas Broadusas pataikė sudėtingą tritaškį ir grąžino intrigą (60:63). Tačiau visas aikštelės šeimininkų viltis nubraukė taiklus Donato Zavacko tritaškis, įtvirtinęs svečių pergalę – 66:61.

Utenos „Juventus“ – Klaipėdos Neptūnas 61:66 (12:17, 22:11, 16:23, 11:15).

„Neptūnas“: V.Šarakauskas 19 taškų, D.Zavackas ir D.Gailius – po 10, M.Mažeika 8 (4 rez. perd.), A.Butkevičius 5, M.Girdžiūnas (6 atk. kam.), J.Sinica ir V.Vasylius – po 4.

„Juventus“: E.Dimša (6 atk. kam.) ir S.Buterlevičius – po 13, A.Šikšnius 12, S.Kulvietis 8, R.Broadusas ir O.Varanauskas – po 5.