Publikuota: 2018 rugsėjo 14d. 19:24

Klaipėdos „Neptūno“ nesėkmė namuose – Vlado Garasto taurės finale žais estai

Jerai Grantas
K.Bakūno nuotr. / Jerai Grantas

Penktadienį Klaipėdoje prasidėjo kasmetinis draugiškas krepšinio turnyras Vlado Garasto taurei laimėti. Pirmajame pusfinalyje „Švyturio“ arenoje skaudų pralaimėjimą patyrė šeimininkas Klaipėdos „Neptūno“ klubas, kuris 69:78 (9:21, 24:22, 16:24, 20:11) nusileido Talino „Kalev“ krepšininkams.

Klaipėdiečiai tragiškai sužaidė pirmąjį kėlinį. „Kalev“ spurtavo 13:1 ir „Neptūnas“ tik antroje kėlinio pusėje kiek pagerino žaidimą, tačiau atsiliko 9:21.

Antrajame kėlinyje šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 6 taškų (31:37). Iki didžiosios pertraukos estai susigrąžino dviženklį pranašumą 43:33. Per du kėlinius „Neptūnas“ padarė 11 klaidų ir nepataikė nei vieno tritaškio (0/9).

Po trečiojo kėlinio „Kalev“ ir vėl atitrūko 67:49. Klaipėdiečiai sugebėjo sugrąžinti intrigą ketvirtajame kėlinyje, kai sumažino skirtumą iki 9 taškų (60:69). Tačiau po to „Neptūnas“ praleido tritaškį ir „Kalev“ pergalingai baigė rungtynes.

Tai buvo jau trečios Estijos ekipos draugiškos rungtynės Lietuvoje. Prieš tai „Kalev“ nugalėjo „Šiaulius“ ir „Šilutę“.

Talino klubas pateko pateko į finalą, o Klaipėdos ekipa dar galės pakovoti dėl trečios vietos.

Kitame pusfinalyje susitinka čempionų titulą ginantis Vilniaus „Rytas“ ir „Ventspils“.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 13 (5 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 10, Osvaldas Olisevičius ir Simas Galdikas – po 9, Paulius Dambrauskas 8.

„Kalev“: Chavaughnas Lewisas 25 (31 naud. bal.), Landenas Lucasas bei Reggie Lynchas – po 10.