2018 10 09

KMT: antroje pusėje strigęs „Nevėžis“ išsivežė pergalę iš Marijampolės

Kėdainių „Nevėžio“ ekipa Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą pradėjo sudėtinga pergale Marijampolėje. „Nevėžis“ po atkaklios kovos 82:75 (28:17; 16:19; 19:26; 19:13) susitvarkė su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir įgijo 7 pranašumą prieš lemiamą susitikimą.
 LKL rungtynės : Kėdainių „Nevėžis“ - Šiaulių „Šiauliai“
Kėdainių „Nevėžis“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Pirmajame turnyro etape komandos tarpusavyje žaidžia dvejas rungtynes, o geresnį taškų santykį po jų turinti ekipa patenka į kitą etapą. Atsakomosios šios poros rungtynės vyks spalio 16 dieną Kėdainiuose.

Svečiai iš Kėdainių jau pirmajame kėlinyje spurtavo 9:2 ir įgijo solidų pranašumą (20:13). Apsukų iki ketvirčio pabaigos nemažinęs „Nevėžis“ po pirmųjų 10 minučių pirmavo 28:17.

Vis dėlto marijampoliečiai taip lengvai pergalės atiduoti nesiruošė ir į ilgąją pertrauką išėjo turint vienaženklį deficitą – 36:44.

Po pertraukos aikštės šeimininkai įsijungė aukštesnę pavarą, surengė spurtą 11:1 ir persvėrė rungtynių rezultatą (47:45). Vis dėlto prieš paskutines 10 rungtynių minučių minimalų pranašumą turėjo svečiai iš Kėdainių – 63:62.

Vis dėlto „Nevėžio“ spurtas 9:3 leido svečiams kiek lengviau atsikvėpti rungtynių pabaigoje (80:72). Per likusį laiką „Sūduvai-Mantingai“ nepavyko atkurti intrigos ir praėjusį sezoną NKL finaliniame ketverte žaidę marijampoliečiai atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje.