Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 5d. 15:09

Komandos naujokus įvertinęs Virginijus Šeškus: „LaVaras pas mus žais centru“

LaMelo Ballas
Aliaus Koroliovo / 15min nuotr. / LiAngelo Ballas

Virginijus Šeškus, kaip visada emocingai ir besijuokdamas, kalbėjo apie komandos naujokus. LiAngelo ir LaMelo Ballai jau dalyvavo pirmoje komandos treniruotėje ir nustebino „Vytauto“ trenerį. „Tikrai maniau, kad bus blogiau. Jie visai nesavanaudžiai ir labai drąsūs“, – karštais įspūdžiais dalijosi V.Šeškus. Vaidmenį komandoje jis surado ir vaikinų tėvui LaVarui, kuris galėtų užpildyti spragą po krepšiu.

Jau rytoj Prienų klubo laukia LKL akistata su „Lietuvos rytu“ Vilniuje. Aštuonių žaidėjų rotaciją turintis V.Šeškus labai norėtų savo naujus auklėtinius išleisti jau Vilniuje.

„Aš juos tikrai išleisčiau. Esame aštuoniese ir iš jų trys įžaidėjai. Paimčiau juos. Žaidžiame dar su „Lietuvos rytu“, pergalės tikėtis sunku. Gal vieną ir išleisim“, – kalbėjo treneris.

Tiesa, amerikiečių debiutui koją kiša teisiniai reikalai. LaMelo dar turi susitvarkyti privalomus dokumentus ir tai gali užtrukti.

V.Šeškus plačiai papasakojo apie pirmuosius įspūdžius iš treniruotės.

– Kaip pirmoji treniruotė?

– Rytoj rungtynės. Norėjome pasirodyti kultūringai. Prieš visas kitas rungtynes darydavome šiek tiek kitaip, o dabar teko pakoreguoti, kad jie įsilietų ir jaustųsi normaliau. Kad nebūtų kaip nieko nežinantys.

– Kaip įvertintumėte LiAngelo ir LaMelo?

– Atvirai pasakysiu, visi amerikiečiai yra labai drąsūs. Per pirmą treniruotę jie tikrai drąsiai elgėsi. Aišku, jaunesniam vaikiui yra šiek tiek sunkiau. Tikrai galvojau, kad bus blogiau. Nežinodami savo pozicijos ir derinių, jie žaidė paprastą krepšinį.

– Galbūt jie į aikštę jau gali žengti rytojaus rungtynėse su „Lietuvos rytu“?

– Norėčiau jau rytoj juos į aikštę leisti, bet LaMelo dar dokumentai nesutvarkyti. Čia reikia, kad jie lankytų mokyklą, bet nesusidūrę su tuo. Pasijutome didelis klubas.

– Kaip kiti komandos naujokai reaguoja į svečius?

– Truputį yra sunkumų, jeigu atvirai. Mes žaidžiame kol kas be penktų numerių, bet kitą savaitę sulauksime papildymo. Aišku, kažkiek sunku ir treneriams, ir žaidėjams. Ir mūsų žaidimas nėra geriausias per visą istoriją.

– Kaip jums patirtis, kai treniruotėse šmėžuoja kameros?

– Reikia dirbti ir nežiūrėti. Mes priprasime. LaVaras nesikiša į vidinius dalykus. Tėvui pasiūliau pas mus penktu numeriu žaisti. Apsidžiaugė.

– Kaip jaunuoliai elgėsi su komandos draugais?

– Kiti europiečiai turėjo atokiau laikytis. O vyresniajam jau turėjau pasakyti, kad įžeis kitus žaidėjus, nes jis vienas nubėga pirmas. Palyginti jie tikrai nėra savanaudžiai. Amerikiečiai dažnai būna labai individualūs, bet šitie tikrai negaili perdavimų. Ir tėvas pasakė, kad Prienų žaidimas mums tiks. Ką aš galiu pasakyti. Šiandien labiau komandiškai, dar pasimatys. Jaunesnysis turi labai gerą perdavimą. Tik prisižiūrėjęs NBA dalykų.

– Ar jie pajėgūs žaisti LKL?

– Žaisti gali. Bet kaip žaisti? Kiek LKL yra 16-mečių? Nė vieno. O 19? Birutis gal tik. Stengsimės, kiek galime. Parodysime, kad padėtų mums, o ne tik būtų šou, kaip visi galvoja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek