Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2020 08 26

Kontrolinių rungtynių ciklo starte – M.Echodo vedamo „Ryto“ pergalė prieš „Nevėžį“

Draugiškų rungtynių maratoną Vilniaus „Rytas“ pradėjo įtikinama pergale prieš Kėdainių „Nevėžį“. Sostinėje vykusiame mače Donaldo Kairio auklėtiniai triumfavo 92:74 (21:19, 22:21, 23:15, 26:19).
Martynas Echodas
Martynas Echodas / rytasvilnius.lt nuotr.

Šiame susitikime „Rytas“ vertėsi ne tik be legionierių Andrew Goudelocko ir Demetriuso Jacksono, kurie į Vilnių atvyks tik rugsėjį, bet ir Sauliaus Kulviečio ir Roko Gusčio.

Juos pakeitė su komanda šiuo metu sportuojantys bei kontraktų vis dar neturintys Deividas Dulkys ir Arminas Urbutis.

„Rytas“ pergalingą spurtą atliko po didžiosios pertraukos, kai pirmiausia turėtą 3 taškų pranašumą pakėlė iki dviženklio (55:45), o lemiamame ketvirtyje Martyno Echodo vedamas „Rytas“ svečius iš Kėdainių jau traiškė rezultatu 81:57.

Tarpsezoniu kūną sustiprinęs M.Echodas šiose rungtynėse per beveik 24 minutes pelnė 19 taškų (7/12 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

„Nevėžio“ gretose išsiskyrė graikas Panagiotis Kalaitzakis, per 31 minutę pelnęs 22 taškus (3/6 dvit., 4/10 trit., 4/6 baud.), pridėjęs 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 19 naudingumo balų.

„Rytas“: Martynas Echodas 19 (7/12 dvit., 6 atk. kam.), Arnas Butkevičius 15 (3/4 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.). Augustas Marčiulionis 13 (3/4 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Lukas Uleckas 10 (2/2 dvit., 2/2 trit.), Gytis Radzevičius (3/3 dvit.) ir Arminas Urbutis po 8, Karolis Giedraitis 5, Dovis Bičkauskis (6 rez. perd.) ir Mindaugas Girdžiūnas po 4, Deividas Dulkys ir Robertas Subotkevičius – po 3.

„Nevėžis“: Panagiotis Kalaitzakis 22 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Grantas Vasiliauskas 12 (5/7 dvit.), Abramo Canka 11 (5/6 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 4 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis ir Justas Tamulis (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 9, Ignas Lukošius ir Julius Kazakauskas – po 4, Domantas Vilys 3.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai